نحوه دریافت وام با سهام عدالت + جزئیاتگزارش کردن تو خبر: چند روز پیش سامانه ستاره معرفی شد و از طریق این سامانه صاحبان سهام و سهام می توانند با سهام ضمیمه وام بگیرند.

پیش از آن بانک های ملی و شرکت های کارت اعتباری مبلغ هفت میلیون را به سهامداران پرداخت کردند.

پس از آن محسن خدابخش یکی از اعضای هیات مدیره بورس فارس به فارس گفت که چه تعداد از سهامداران عدالت از این سهام به عنوان وثیقه برای دریافت وام استفاده کرده اند که بر اساس گزارش شبکه بانکی، معوقات و تعهدات معوق این وام ها مشخص شده است. صفر هستند. یعنی در وام های خرد با تاخیر مواجه نشویم.

وی با اشاره به اجرای تعهد الکترونیکی سهام گفت: این موضوع می تواند برای رونق کسب و کار مردم موثر باشد و حتی در سیستم قضایی با هماهنگی بورس و سازمان بازار سرمایه سامانه راستی آزمایی از سهام می توان استفاده کرد. .

چگونه یک سهام سهام به وثیقه برای وام تبدیل می شود؟

سامیه محمدی مدیر پروژه کارت اعتباری شرکت سپرده گذاری مرکزی در حوزه دریافت وام یا کارت اعتباری از طریق سرمایه نیز گفت: متقاضیان دریافت کارت اعتباری می توانند به سامانه جامع اطلاعات کاربران بازار سرمایه (سجام) مراجعه کنند. ) با ثبت نام در این سامانه هویت خود را احراز کرده و پس از نهایی شدن مراحل ثبت نام در سجام با مراجعه به نرم افزار بانک ملی ایران درخواست تایید خود را ثبت کنند.

شرایط بازپرداخت وام چیست؟

در صورتی که سهامداران عدالت بتوانند ظرف یک ماه مبلغ را به بانک برگردانند، این مبلغ کرز الحسنه خواهد بود. اما اگر یک ماه بگذرد و نتوانند وام را بازپرداخت کنند، این وام به وام سه ساله تبدیل می شود. نرخ بهره برای کارت های اعتباری اختصاصی 18 درصد است، اما اگر کاربران تا پایان ماه اول موجودی کارت را پرداخت کنند، سودی دریافت نمی کنند.

بیشتر بخوانید  اینستاگرام را تست کنید تا اشتراک گذاری محتوا جذاب باشد

دیدگاهتان را بنویسید