نحوه ثبت نام در برنامه هم رفیق شهاب حسینی + زمان پخشبرنامه هم رفیق شهاب حسینی در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر مجوز انتشار گرفت


شهاب حسینی در برنامه خودش روبه‌روی مهمانان محبوب و سرشناس می‌نشیند و به احتمال زیاد بخش اصلی «همرفیق» گفتگو با مهمان خواهد بود.


نویسندگی «همرفیق» را سروش صحت بر عهده دارد و قرار است با حضور محدود تماشاگران و رعایت کردن موارد ایمنی و بهداشتی ضبط شود.


 هم رفیق شهاب حسینی


نحوه شرکت در هم رفیق شهاب حسینی


کسانی که می‌خواهند در برنامه حسینی شرکت کنند، می‌توانند به اپلیکیشن آپ مراجعه و ثبت نام کنند.


زمان پخش هم رفیق شهاب حسینی


همرفیق از آبان ماه به صورت اختصاصى تنها از پلتفرم نماوا به صورت هفتگى پخش خواهد شد


اولین مهمان هم رفیق به نظر می رسد نوید محمدزاده باشد


برنامه هم رفیق با حضور نوید محمدزاده می تواند در نوع خودش دیدنی باشد اما این ماجرا هنوز آغاز نشده حاشیه ساز بوده است


شراره داوودی خبرنگار حوزه سینما نوشت آقای نوید محمدزاده برای حضور در برنامه‌ی اینترنتی نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان از اپلیکیشن آپ دستمزد گرفته است!


هم رفیق شهاب حسینی


کانال تلگرامی سرائر با عنوان فوق محرمانه در این رابطه نوشت: سوال اینجاست در این وضعیت اقتصادی که مردم با آن مواجه هستند، آیا واجب است کسانی که خودشان با حمایت‌هایشان از حسن روحانی مسببان اصلی وضعیت اقتصادی امروز هستتد چنین درآمدهای کهکشانی داشته باشند! عمق فاجعه اینجاست امثال این آقایان مالیات هم نمی‌دهند!


کانال تلگرامی سینماایده‌آل درباره انتشار این توییت نوشت: ترس عوامل «ام شو» از احتمال موفقیت «هم‌رفیق»: شایعه سازی شروع شد!در شرایطی که برنامه «ام شو» با وجود هزینه های گسترده با عدم استقبال مخاطبان خیلی زود پخشش به پایان رسید عوامل این برنامه از احتمال موفقیت «همرفیق» شهاب حسینی نگران شده‌اند.شراره داوودی (از عوامل ام شو) در توئیتی مدعی شده نوید محمدزاده با دستمزد پانصد میلیونی به «همرفیق» می آید، شایعه ایی که احتمالا برای جلوگیری از حضور این ستاره سینما روبروی شهاب حسینی منتشر شده است.

بیشتر بخوانید  ضرب و شتم دو آتش‌ نشان در مشهد


ساعتی پس از انتشار این خبر اکانتی تحت عنوان روابط عمومی هم رفیق توییت دیگری را منتشر کرد.


هم رفیق شهاب حسینی


دیدگاهتان را بنویسید