نجات معجزه آسای نظافتچی جوان پس از سقوط از بالکن توسط برادرش / فیلمبه گزارش سلام نو، ویدئویی که به تازگی منتشر شده واکنش به موقع یک جوان هندی را در هنگام سقوط برادرش از ساختمان نشان می دهد. در این صورت وقتی برادر کوچکتر این مرد از تراس ساختمان او با سقوط، موفق شد برادرش را قبل از برخورد با زمین در هوا بگیرد. به گزارش رسانه های محلی هند، این اتفاق در منطقه مالاپورام در ایالت کرالای هند رخ داده است.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته گرفته شده است، نحوه وقوع این حادثه و نجات این نوجوان را نشان می دهد. در این ویدئو مشاهده می شود که مرد جوانی که در پایین ساختمان ایستاده است، زمانی که متوجه سقوط برادرش می شود، خود را روی فرود وی قرار می دهد و او را در هوا می گیرد. این ویدئو نشان می دهد که پس از قرار گرفتن برادر کوچکتر در آغوش برادر بزرگتر، هر دوی آنها روی زمین می افتند. در این حادثه خوشبختانه هیچ یک از این دو برادر آسیب جدی ندیدند.

بر اساس این گزارش ظاهرا فردی که از تراس سقوط کرده در حال تمیز کردن شیشه ها بوده است پنجره یک ساختمان او تصادف کرد.

باید بگویم؛ وقوع این حادثه و واکنش این جوان هندی در حالی خبرساز شد که هفته گذشته وقوع یک حادثه مشابه در چین و واکنش مشابه چینی ها نیز خبرساز شد. در آن حادثه یک مرد چینی موفق شد کودکی را که از بالکن یک ساختمان به هوا سقوط کرده بود بگیرد و جان او را نجات دهد.

بیشتر بخوانید  گزارش هواشناسی ۲۵ آبان ۱۴۰۰ / هشدار درباره بارش‌های سیل‌آسا در ۹ استان و کاهش ۱۴ درجه‌ای دما -

دیدگاهتان را بنویسید