نامه به رئیس جمهور برای کمک مالی


نامه ای به رئیس جمهور برای کمک های مالی نامه ای به رئیس جمهور رایسا بنویسید: نامه ای به دفتر رئیس جمهور ارسال کنید. رئیسی: شماره واتس آپ رئیس جمهور: از رئیس جمهور کمک می خواهم:

برای ارسال نامه به رئیس جمهور برای کمک مالی نوشتن نامه به رئیس جمهور ادامه دهید.

درخواست کمک مالی و وام از رئیس جمهور این یکی از بهترین راه ها برای رفع نیازهای مالی یک فرد یا یک گروه است. گاهی اوقات پرداختن به برخی هزینه ها از عهده ما خارج است و به همین دلیل به فکر گرفتن وام از ارگان یا سازمان خاصی هستیم. این در حالی است که برخی در حال بررسی درخواست وام از رئیس جمهور هستند تا بتوانند این هزینه ها را پوشش دهند.

در ادامه متن های مربوط به درخواست وام و کمک مالی از رئیس جمهور آمده است که می توانید از طریق آن نامه ای به ایشان بنویسید و درخواست خود را اعلام کنید. با ما همراه باشید.

جریمه هایی که نیاز به کمک مالی از رئیس جمهور دارند

با سلام و احترام خدمت جناب رئیس جمهور محترم … بنده… .. من در استان زندگی می کنم… .. و برای تأسیس مجموعه مجموعه .. مقداری پول از من گرفت. از آنجایی که نتوانستم این مبلغ را پرداخت کنم، نامه ای به خدمت شما نوشتم و درخواست وام 2 تومانی کردم. از اینکه این وام را با مدت بازپرداخت 2 ماهه به من دادید متشکرم تا با برقراری این پرداخت بتوانم تا حد امکان به جامعه در جهت رفاه عمومی و آسایش در منطقه کمک کنم… … متشکرم.

بیشتر بخوانید  ماجرای سوءاستفاده از کد ملی بیماران تامین اجتماعی چیست؟ -

3 دیدگاه دربارهٔ «نامه به رئیس جمهور برای کمک مالی»

 1. سلام خدمت ریاست محترم جمهور در مدت ۹سال از دریافت یارانه معیشیتی من ودو فرزندم محروم بودیم وهمسر اینجانب که۵سال اززندان فراری می باشد یارانه ما قطع گردیده وازهمسر خود هیچ خبری ندارم خواهشمندم همکاری ودستور لازم درخصوص موضوع فوق با بنده حقیر صورت پذیرد

  پاسخ
 2. باسلام آقایی هستم متاهل دارای یک فرزند دختر…وضع مالی بدی دارم بدون خانه وماشین
  از رئیس جمهور محترم درخواست کمک مالی دارم
  تا حداقل بتوانم یک خانه برای آسایش خانوادم تهیه کنم
  خواهشمندم کمکم کنید نیاز مالی دارم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید