میزبانی باشکوه گل گهر در همایش ملی ایمنی در معادناین همایش ملی دیروز و امروز با هدف ارتقای دانش امنیت و تبادل تجربیات با برگزاری نشست های تخصصی، کارگاه های آموزشی، ارائه مقالات برتر و … برگزار شد.

در افتتاحیه این همایش مهندس نجمی نیا رئیس همایش و مدیر مجتمع گل گهر، دکتر علیزاده دبیر علمی همایش، مجتبی مصباح مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر رعیتی فر معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر اجرایی مجتمع معدنی صنعتی گل گهر، سخنرانی توسط مهندس ولدکنی، مدیر HSE ایمیدرو و دبیرکل سازمان بین المللی تامین اجتماعی انجام شد.

در دومین روز از همایش، مراسم با سخنرانی مهندس پرنده، مدیرکل بازرسی وزارت کار، دکتر عادل مظلومی، استاد دانشگاه تهران و رئیس بخش آفریقا سازمان بین المللی تامین اجتماعی آغاز شد. مدیریت و کنترل بحران.

مراسم اختتامیه این همایش که با استقبال و مشارکت فعالان و مدیران برگزار شد، مدیرکل گل گهر، فرماندار و مسئولین عالی شهرستان حضور داشتند.

در این مراسم مهندس علیدادی معاون توسعه سرمایه انسانی گل گهر، دکتر علیزاده دبیر علمی همایش و دکتر یعقوبی فرماندار سیرجان سخنرانی کردند. این مراسم باشکوه و ملی که با تایید و تمجید شرکت کنندگان مواجه شد، با تجلیل از برترین کارکنان و کارشناسان حراست، برگزیدگان مقاله، داوران و برترین های حوزه امنیتی به پایان رسید.

لازم به ذکر است در حاشیه این همایش آثار منتخبی از نقاشی های کودک و نوجوان در معرض دید شرکت کنندگان قرار گرفت که یک ماه پیش در مسابقه گل گهر با موضوع «ایمنی در محیط کار» برگزیده شدند.

بیشتر بخوانید  اولین عکس از خانواده خوشحال حامد سلطانی قبل از فوت

دیدگاهتان را بنویسید