مهمترین محور برنامه های سایپا تولید اقتصادی محصولات استبه گزارش شمانیوز ، محمدعلی تیموری در مراسم معارفه مدیرعامل و اعضای جدید هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: یکی از اصول تولید و توسعه کسب و کار که برای خودروسازان تراز اول جهانی بدیهی است، تولید اقتصادی و دستیابی به کیفیت است. ، قیمت مناسب و تحویل به موقع.

تجموری ادامه داد: برای داشتن تولید اقتصادی علاوه بر توجه به زنجیره تامین، صحبت از نیروی انسانی و روحیه و انگیزه آنها عامل مهم و کارآمدی است که مدیرعامل، همه معاونان و مدیران شرکت موظف به بازمهندسی، اصلاح آن هستند. و ارتقاء برای تحقق آن هستند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: محور و شاخص بعدی برای رسیدن به تولید محصول به صرفه، فعال سازی خطوط مدرنی است که در حال حاضر غیر فعال هستند.

تجموری در ادامه از تکمیل اولویت و دستور کار اصلی تیم مدیریتی جدید سایپ و تجاری سازی خودروهای معیوب در پارکینگ های سایپ خبر داد و افزود: اولین جلسه کاری ما با معاونت تولید و معاونت برنامه ریزی جامع تولید بود. از این منطقه، ما به صورت روزانه بر تکمیل و تحویل این خودروها نظارت و نظارت خواهیم کرد.

وی خطاب به مدیران اجرایی سازه گستره و مگاموتور تاکید کرد: تامین قطعات مفقود مورد نیاز برای تکمیل خودروهای کفپوش مدیریت شود.

گفتنی است مراسم معارفه مدیرعامل جدید و اعضای هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا صبح روز پنجشنبه با حضور علی نبوی مشاور عالی و دستیار ارشد وزیر صنعت، معدن و تجارت و امیرحسین کناتی معاونت سازمان صنعت حمل و نقل و نوسازی (ایدرو)

بیشتر بخوانید  مدافع سپاهان به تیم پرتیموننس پرتغال پیوست

محمدعلی تیموری عضویت هیات مدیره و مدیرعامل، علیمردان عظیمی رئیس هیات مدیره و علی شیدایی عضو هیات مدیره جدید گروه خودروسازی سایپا هستند.

سیپانیوز

دیدگاهتان را بنویسید