معرفی کامل سریال شش قهرمان و نصفی + ویدیو


سریال شش قهرمان و نصفی

شش قهرمان و نصفی : حسین قناعت کارگردان سینما و تلویزیون از تولید و آغاز مرحله پیش تولید سریال جدید خود با نام «شش قهرمان و نصفی» خبر داد و اظهار کرد: این روز‌ها بر روی سریالی جدید به نام «شش قهرمان و نصفی» کار می‌کنم. به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده ام و درگیر انتخاب عوامل و بازیگران هستم.

سریال نوروزی شش قهرمان و نصفی

در برخی از رسانه‌ها خبر نوروزی شدن سریال «شش قهرمان و نصفی» مخابره شده اما روابط عمومی این سریال اعلام کرد که هنوز زمان و شبکه موردنظر برای پخش این سریال نهایی نشده است. البته در روزهای گذشته هم گفتگویی با حامد عنقا تهیه‌کننده سریال “ساده‌دل” شبکه دو سیما که گویا قرار است در ایام نوروز روی آنتن برود داشتیم که هنوز معلوم نیست آن سریال هم کاندید نوروزی شبکه دو سیما باشد. حامد عنقا درباره این سریال جدید گفته است: “این سریال هنوز در مرحله صحبت‌های اولیه است و جزئیات کامل آن در روزهای آینده مشخص خواهد شد”. محمدحسین لطیفی سرپرستی نویسندگان این سریال را برعهده دارد و از نام بهرنگ توفیقی نیز به عنوان کارگردان این مجموعه یاد می‌شود.

“شش قهرمان و نصفی” پس از استقبال گسترده مخاطبان از فیلم سینمایی “قهرمانان کوچک” در سال گذشته، کارگردان و تیم تولید این فیلم سینمایی حالا دست به کار شده و تولید سریالی با مضمون مشابه را کلید زدهاند. این سریال با عنوان “شش قهرمان و نصفی” و با ژانر طنز و سرگرمی و با موضوع ترغیب خانوادههای ایرانی به خرید کالای تولید داخل و حمایت از کارگران ایرانی در مرحله فیلمبرداری قرار گرفته است. تشویق به ورزش هم بعد دیگری است که در این سریال مورد توجه قرار گرفته است.

حسین قناعت کارگردان سینما و تلویزیون از تولید و آغاز مرحله پیش تولید سریال جدید خود با نام «شش قهرمان و نصفی» خبر داد و اظهار کرد: این روز‌ها بر روی سریالی جدید به نام «شش قهرمان و نصفی» کار می‌کنم. به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده ام و درگیر انتخاب عوامل و بازیگران هستم. وی در ادامه درخصوص انتخاب لوکیشن‌های این مجموعه گفت: حدود ۹۰ درصد از لوکیشن‌های این مجموعه در شمال ایران شهر آمل، سرخ‌رود است و فقط در بخش‌هایی کوتاه در تهران تصویربرداری خواهیم داشت.

پشت صحنه سریال شش قهرمان و نصفی

خلاصه داستان سریال شش قهرمان و نصفی

مجموعه تلویزیونی «شش قهرمان و نصفی» با محوریت ترغیب خانواده‌های ایرانی به تولید ملی و حمایت از تولیدگران ایرانی همچنین تشویق نوجوانان به ورزش و پویایی چندی است در تهران کلید خورده و با پایان یافتن تصویربرداری سکانس‌های تهران هم اکنون در شمال ایران و استان مازندران به کار خود ادامه می‌دهد.

بیشتر بخوانید  پست اینستاگرامی معین خواننده معروف لس آنجلسی جنجالی شد و غوغا بپا کرد !

شش قهرمان و نصفی یک فضای سرگرم‌کننده، طنز و شاد با ریتم تند و فعال، برای خانواده‌ها دارد و موضوع اصلی آن، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است. فضای کلی «شش قهرمان و نصفی» مانند فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» است و تلفیقی از هنر طنز و ورزش‌های رزمی است.

سریال شش قهرمان و نصفی

اسامی بازیگران سریال «شش قهرمان و نصفی»

«شهرام قائدی» و «حسین رفیعی» به تازگی جلوی دوربین سریال «شش قهرمان و نصفی» به کارگردانی حسین قناعت رفته‌اند و سریال در منطقه‌هایی از تهران پیگیری می‌شود. اکبر عبدی نیز یکی از بازیگران اصلی این سریال است.

 1. اکبر عبدی
 2. شهرام قائدی
 3. بیژن بنفشه خواه
 4. بهاره رهنما
 5. ارژنگ امیرفضلی
 6. رویا میر علمی
 7. نادر سلیمانی
 8. رامین ناصر نصیر
 9. امیر غفار منش
 10. حسین رفیعی
 11. ساناز سماواتی
 12. عباس محبوب
 13. علیرضا درویش
 14. حامد آهنگی
 15. مرتضی زارع

در این سریال بازیگرانی از شمال کشور نیز بازی می‌کنند. بخش اصلی لوکیشن این سریال مربوط به استان مازندران و شهر آمل و سرخ‌رود است و گروه تولید تا به حال در یکی از بیمارستان‌های تهران سکانس‌هایی را تصویربرداری کردند.

سریال شش قهرمان و نصفی

لوکیشن سریال «شش قهرمان و نصفی»

10 درصد لوکیشن این سریال که به سفارش سیمافیلم تولید شده در تهران و بقیه آن در شمال کشور است؛ البته هنوز زمان و شبکه مورد نظر برای پخش این سریال نهایی نشده است. حسین قناعت، نویسندگی و کارگردانی این سریال و پرویز امیری تهیه کنندگی آن را برعهده دارند.

در این سریال بازیگرانی از شمال کشور نیز بازی می‌کنند. بخش اصلی لوکیشن این سریال مربوط به استان مازندران و شهر آمل و سرخ‌رود است و گروه تولید تا به حال در یکی از بیمارستان‌های تهران سکانس‌هایی را تصویربرداری کردند.

بیشتر بخوانید  تاریخ و ساعت خاموشی زمین در ایران و جهان + جزئیات

بیشتر بخوانید :

سریال های نوروز ۹۸ : زمان و ساعت پخش سریال های نوروز ۹۸


دیدگاهتان را بنویسید