مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

مردی که آهن میخورد از مرگ طبیعی از دنیا رفت!‌ | میشل لوتیتو که بود و چگونه توانایی آهن خوردن داشت؟

Picture of به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


میشل لوتیتو که بود و چگونه توانایی آهن خوردن داشت؟

میشل لوتیتو که متولد فرانسه است، خوردن چیزهای عجیب را از ۱۶ سالگی آغاز کرد. و همه چیز از زمانی آغاز شد که او یک روز داشت از لیوانی شکسته آب می خورد که یکباره تکه شیشه ای وارد دهانش شد. او می دانست افرادی بودند که شیشه خورده باشند، به این نتیجه رسید که او هم توانایی اش را دارد.

هر از گاهی انسان های ویژه ای متولد می شوند که نه تنها ما مردم عادی، بلکه دنیای پزشکی را هم حیرت زده می کنند. با میشل لوتیتو آشنا شوید، مردی که به دلیل رژیم غذایی عجیبش شهرت یافت. لوتیتو از توانایی هضم فلز برخوردار بود، تا حدی که توانست یک هواپیما و چندین دوچرخه را ببلعد. اما این فهرست به همین جا خلاصه نمی شود.

همه چیز از یک آب خوردن آغاز شد

میشل لوتیتو که متولد فرانسه است، خوردن چیزهای عجیب را از ۱۶ سالگی آغاز کرد. و همه چیز از زمانی آغاز شد که او یک روز داشت از لیوانی شکسته آب می خورد که یکباره تکه شیشه ای وارد دهانش شد. او که می دانست در گذشته افرادی بودند که شیشه خورده باشند، در آن لحظه به این نتیجه رسید که او هم توانایی اش را دارد. بعد از این تجربه او شروع به اجرای نمایش برای مردم با خوردن شیشه کرد که روزانه تا درآمد زیادی برایش داشت.

لوتیتو به یک اختلال غذایی به نام پیکا یا همان هرزه خواری دچار بود. در این اختلال فرد اشتهای زیادی برای مواد غیر خوراکی دارد، مانند یخ، گرد و خاک، فلز، چوب، مو، کاغذ و غیره.

بیشتر بخوانید  دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور: بدحجابی مجرم نیست

به او لقب آقای همه چیزخوار دادند.

پزشکان انواع آزمایشات را برای پی بردن به علت توانایی لوتیتو در هضم فلز انجام دادند

متخصصان لوتیتو را تحت مطالعه و بررسی قرار دادند و به این نتیجه رسیدند که دستگاه گوارشی او مقاومت شگفت انگیزی دارد. در حقیقت، جداره ی معده و روده ی لوتیتو بسیار ضخیم بود. او می توانست به لطف اسید معده ی قدرتمندش روزانه تا ۹۰۰ گرم فلز مصرف کند.

با این حال، به گفته ی پزشکان، بدن لوتیتو درست مثل بقیه ی افراد بود و آن ها نتوانستند توضیح مشخصی برای این ابرنیروی او پیدا کنند.

در عین حال، همسر لوتیتو همیشه برای دستشویی رفتن او نگران بود، چرا که ذرات فلزی که از بدن همسرش خارج می شدند، به تدریج باعث از میان رفتن چینی کاسه توالت خانه شان می شد.

بهترین راه برای هضم راحت تر قطعات فلزی را پیدا کرد

روتین لوتیتو شامل تبدیل فلز به تکه های کوچک تر و سپس شستن آن ها با آب و روغن معدنی بود. کار روغن، روانسازی و محافظت از حلق او در برابر زخم های احتمالی بود.

لوتیتو طی زندگی خود چیزهای عجیبی را خورد: ۱۸ دوچرخه، ۲ تلویزیون، ۲ تختخواب، ۱۵ سبد خرید، یک کامپیوتر، یک جفت چوب اسکی، تشک خواب آبی، تیغ، پیچ و مهره و ۶ لوستر. این ها شاید در ابتدا باورنکردنی به نظر برسند اما عجیب ترین کار او خوردن یک هواپیمای سسنا بود. خوردن قطعه به قطعه ی این هواپیما ۲ سال زمان برد.

جالب است که لوتیتو از غذاهای نرم، مثل تخم مرغ و موز بیزار بود و این غذاها او را دچار سوزش معده و سوء هاضمه می کردند.

بیشتر بخوانید  معرفی شهر جری بزرگترین منطقه تاریخی استان اردبیل

طبق تخمین ها در فاصله ی سال های ۱۹۵۹ تا ۱۹۹۷ نزدیک به ۹ تن فلز را بلعید

در سال ۱۹۸۴ به دلیل رژیم غذایی خاص لوتیتو، نام او در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شد که لقب بزرگ ترین همه چیزخوار دنی را از آن او ساخت.

لوتیتو در سال ۲۰۰۷ در سن ۵۷ سالگی به دلایل طبیعی از دنیا رفت. پزشکان هنوز نمی توانند با اطمینان بگویند که مرگ او با رژیم غذایی اش مرتبط بود یا خیر.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *