مذاکرات پرسپولیس با مهاجم خارجی به کجا رسید؟به گزارش سلام نو به نقل از راکن، باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب مهاجم جدید بیانیه ای منتشر کرد که به شرح زیر است: با توجه به سوالات هواداران و رسانه های معتبر، به اطلاع می رساند; بر اساس برنامه کادر فنی و با نظر سرمربی در حال جذب مهاجم هستیم.

پرسپولیس در حال حاضر مهاجمان خوبی دارد اما برخلاف شایعات، جذب مهاجمان برای تقویت خط حمله نیز در دستور کار و موارد مرتبط است. در این راستا با دو یا سه گزینه به طور همزمان در حال مذاکره هستیم و به محض نهایی شدن مذاکرات، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

هواداران نگران نباشند و مطمئن باشند که خط حمله پرسپولیس قطعا در تعامل مدیریت باشگاه و کادر فنی تقویت خواهد شد. در حال حاضر مذاکره با گزینه جدی تری و توافق اولیه انجام شده و تمام تلاش خود را برای تحقق خواسته کادر فنی انجام می دهیم.

در رابطه با این موضوع از انتشار مطالبی مانند مخالفت باشگاه با درخواست ها و پیشنهادات بازیکنان خودداری می شود. به همین دلیل از هواداران عزیز درخواست می شود به شایعات توجه نکنند و اخبار را از طریق رسانه های باشگاه دنبال کنند. بدون شک باشگاه تلاش می کند با در نظر گرفتن همه شرایط و امکانات پرسپولیس به این سمت برود.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید  اخبار آنلاین - تصاویر امین میرزازاده از یک لوپز کوبا ناراحت است

دیدگاهتان را بنویسید