مجید صدری از پرسپولیس استعفا دادبه گزارش سلام نو به نقل از انتخاب، لیدر پرسپولیس پس از اتفاقات اخیر پیرامون باشگاه با اعلام این خبر استعفای خود را از این باشگاه اعلام کرد.

مجید صدری که پس از روی کار آمدن جعفر سمیعی مدیریت این باشگاه را برعهده گرفت در این پست از پایان همکاری خود با پرسپولیس خبر داد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به حضور یک ساله خود در این باشگاه نوشت: ک سال یک سال از حضورم در مجموعه پرطرفدار، معروف و سخت باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس می گذرد. در تمام روزها و لحظات حضورم در باشگاه تمام تلاشم را به کار بردم که با تمام علاقه مندی های مجموعه باری را از دوش برداشتم و اقدامات موثری برای درخشش هر چه بهتر باشگاه انجام دادم البته خدا را شکر و کار را شکر و همکاری دوستان

صدری در ادامه متن استعفای خود که با هواداران به اشتراک گذاشت، با اشاره به مشکلاتی که بر سر راه موفقیت این باشگاه قرار دارد، خاطرنشان کرد: اما حضور در این باشگاه بزرگ و پرآوازه و ادامه آن مسیر، نیازمند تلاش حداکثری و جدی است. پشتیبانی مدیران ارشد دلایل

لیدر پرسپولیس در قسمت بعدی صحبت هایش به حذف این باشگاه از لیگ قهرمانان اشاره کرد و مدعی شد در آینده بیشتر در این باره توضیح خواهم داد: برای همه هواداران توضیح خواهم داد.

پایان متن خداحافظی صدری از اعضای محترم این باشگاه تشکر می کند: اعضای محترم هیئت مدیره، کادر فنی، تیم مدیریت، مربی عزیز جناب آقای جحج، تک تک بازیکنان، باشگاه ها و کادر علمی، پیشکسوتان و تمامی هواداران به خاطر این همه لطف و محبت. من و شما امیدوارم که همچنان موفق و سربلند باشید.

بیشتر بخوانید  پولیتیکو: دولت بایدن در حال بررسی تعلیق کمک های نظامی به مصر است

صدری که امروز به همراه وزیر ورزش و مدیرعامل استقلال در مجلس حضور داشت مدعی شد که از استعفای سجادی خبر داده و منتظر تصمیم وزیر ورزش هستم. آنها با رئیس هیئت مدیره و رئیس باشگاه موافق هستند.

برای همه عزیزان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

با سپاس و فداکاری بسیار
تو دوست من هستی

دیدگاهتان را بنویسید