مبلغ پایه حقوق معلمان | پایه حقوق معلمان افزایش یافتآنچه دیگران می خوانند:

بر اساس گزارش ها شمانیوز: امانقلیچ شادمهر در جمع معلمان شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: موضوع رتبه بندی معلمان بیش از 12 سال است که مسکوت مانده است و امسال توانستیم این موضوع را در مجلس شورای اسلامی پیگیری کنیم.

وی تصریح کرد: رتبه بندی معلمان از شهریورماه امسال انجام می شود و امسال 50 هزار میلیارد تومان برای این امر در نظر گرفته شده است که در سال های آینده افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این رتبه بندی در مرحله اول در قالب آیین نامه موسس است و در سال های آینده این قوانین ارتقا و معلمان پنج عدد دریافت خواهند کرد. . آئین نامه.

وی ادامه داد: در این رتبه بندی حقوق پایه معلم از 7 میلیون و 700 هزار تومان شروع می شود و سقف آن طبق آخرین جمله رتبه بندی به 27 میلیون تومان می رسد.

شادمر گفت: آموزش و پرورش در وضعیت نامناسبی قرار دارد و در حال حاضر 20 نوع مدرسه و 17 نوع ضوابط در این حوزه وجود دارد که باعث سردرگمی آموزش و پرورش و سخت شدن اشتغال شده است.

وی گفت: سالانه 50 هزار نفر و تا سه سال آینده 150 هزار نفر فرهنگی کشور بازنشسته می شوند و 187 هزار نفر در حوزه آموزشی مفقود هستند که با جایگزینی قدرت خرید موسسات خدماتی و غیرانتفاعی جبران می شود.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه با نظارت های انجام شده در سال جاری 500 نفر جذب آموزش و پرورش گلستان می شوند.

بیشتر بخوانید  40 هزار مرغ تومان نتیجه بی توجهی دولت به مرغ است


دیدگاهتان را بنویسید