ماجرای قصاص برومند نجفی محیط بان کرمانشاهی +فیلم


ماجرای انتقام برومند نجفی + محیط و فیلم و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه ببینید.

داستان انتقام برومند نجفی محتبان + فیلم

ماجرای انتقام برومند نجفی

مجازات انتقام برومندا نجفی محیط زیست کرمانشاه با قدمت 23 سال به تایید دیوان عالی کشور رسیده و به زودی اجرایی می شود.

اجرای حکم قصاص این محیط بان به گونه ای بود که برومند نجفی به همراه دیگر دامداران کرمانشاهی در منطقه حفاظت شده بیستون با چند شکارچی برخورد کردند و بین آنها درگیری رخ داد.

برومند نجفی یکی از شکارچیان مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد و خانواده شکارچی از محیط بان شکایت کردند و در نهایت مقام قضایی وی را به قصاص محکوم کرد که با تایید دیوان عالی کشور مواجه شد.

رئیس محیط زیست کشورمان در واکنش به این تصمیم عنوان کرد که در تلاش هستیم تا رضایت اولیای دم را جلب کنیم. متاسفانه هیچ مدرکی دال بر تیراندازی این محیط بان به سمت شکارچی خارج از منطقه حفاظت شده و به همین دلیل وجود ندارد. قوه قضائیه حکم قصاص را صادر کرده است و باید بتوانیم مدرکی مبنی بر تیراندازی برومند نجفی به شکارچی در منطقه حفاظت شده ارائه کنیم تا بتوانیم حکم او را نقض کنیم.

گفتنی است، ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ یکی از مطلعان یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه چهار شکارچی متخلف را مشاهده کرد که با یک دستگاه خودروی آفرود وارد منطقه حفاظت شده بیستون کرمانشاه شده و به گفته این مطلع اقدام به شکار کردند.

داستان انتقام برومند نجفی محتبان + فیلم

بلافاصله پس از اطلاع 5 نفر از عوامل یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه برای بررسی موضوع به سمت خودروی شکارچیان رفتند و سپس جان خود را از دست دادند.

بیشتر بخوانید  رسم آخرین لحظات پیکان برابر نفت مسجد سلیمان - خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

….

در صورتی که متن یا تصاویر این صفحه به اشتباه در قسمت نظرات (پایین صفحه) قرار داده شده باشد، جهت تصحیح یا حذف و یا ارسال پیام به مدیر سایت. آیدی ادمین در تلگرام @pm_be_modir

….

دیدگاهتان را بنویسید