ماجرای سه نوجوان اینستاگرامی | پسربچه اینستاگرامی و ملکه هایش اینستا – ایران چطور

داستان سه نوجوان اینستاگرامی پسر اینستاگرام و ملکه اش اینستا – ایران چگونه


داستان سه نوجوان اینستاگرامی پسر اینستاگرام و ملکه اش اینستا و ملکه زیبایی پسر و سایت مجینا و همجون نی نی و موژینا و همجون کودکان کار و کلیپ های هماجونا و موجینا در ادامه مطلب.

برای دیدن ویدیوی یک پسر و دو دختر در اینستاگرام اسامی پسر و دو دختر را در اینستاگرام بخوانید.

چندی پیش ویدیو و ویدئویی از پسری اینستاگرامی به نام هماجون اهل موجیناس به عنوان «ملکه زیبایش» به شکل غیرعادی در اینستاگرام دست به دست شد و دیالوگ های رد و بدل شده بین آنها نشان می دهد که آن ها تنها مجری سناریوهای از پیش تعیین شده هستند. یک تیم بزرگسال برای آنها نوشت.
فعالیت روزانه و سطح تولید فیلم در صفحه منتسب به این پسر، سوالات و ابهامات متعدد و جدی را ایجاد کرد، تا جایی که وی به درز برخی اطلاعات و تصاویر از پشت صحنه و تولید محتوای خاص این صفحه اشاره کرد. از فرض بالا خارج شود، خاطرنشان کرد که در انتهای صفحه یک تیم متخصص با برنامه ریزی از پیش برنامه ریزی شده این اطلاعیه های ویژه با هزینه های مالی گزاف وجود دارد و این کودکان تنها مجریان نظرات آنها هستند.

اسم این پسر در اینستاگرام همجون است.

آیا ضبط و تولید پست هایی در اینستاگرام از «خیال پردازی های غیراخلاقی مردان جوان» منطقی است؟ یا تصور می کنیم که دادن اسبی از بالاترین نژاد به قیمت یک تا دو میلیارد تومان به یک پسر جوان صرفاً برای تولید پست هایی است که در شبکه های اجتماعی مورد تمجید قرار می گیرد و هیچ هدفی از پشت پرده وجود ندارد. تولید چنین محتوایی با هزینه زیاد؟

بیشتر بخوانید  علت آتش سوزی فروشگاه لوازم خانگی در هرم آباد چه بود؟ / فیلم سینما

خطا: محتوا محافظت شده است!!