فواید دارویی و درمانی ماریانا برای زنان


خواص ماریانا چیست؟

یک گیاه جادویی ماریجانا برای خانم ها یکی از مهمترین خواص این دارو محبوبیت آن است سفت شدن باور نکردنی من افزایش لذت در زنان این دارو ترکیبی از چند گیاه دارویی و صد در صد طبیعی است. هزاران سال است که از این داروی معجزه آسا استفاده می شود و حتی در کتب پزشکی کهن مانند کتاب های بوعلی و کتاب سینوهه، طبیب فرعون و… به خواص درمانی این دارو اشاره شده است. دلگرم کننده با ما همراه باشید تا با فواید بی نظیر این گیاه آشنا شوید.

خواص ماریانا

ویژگی های ماریانا در زنان

  1. واژن را سفت کنید
  2. عفونت ها و باکتری ها را از بین ببرید
  3. خارش را از بین ببرید
  4. ترشحات را متعادل کنید
  5. از بین بردن بوی واژن
  6. افزایش میل جنسی
  7. واژن ماریانا را سفت کنید

نحوه استفاده از گیاه ماریانا

برای اولین بار یک فنجان از گیاه (به اندازه فنجان) را با 7 تا 8 فنجان آب مخلوط کرده و به مدت 10 دقیقه بپزید. پس از سرد شدن، جوشانده را از پاک کننده (پارچه هایی با بافت بسیار ریز) صاف کنید، بهتر است دو بار این کار را انجام دهید تا محلول به دست آمده صاف و شفاف شود. یک فنجان از محلول را بردارید و بقیه را در یک لگن تمیز بریزید و به مدت 15 دقیقه در لگن بنشینید. با استفاده از یک سرنگ تمیز، داخل آن را با یک لیوان محلول دور ریخته شده بشویید تا محلول در یک فنجان التیام یابد.

مهم است که در ثانیه های اول مصرف این دارو متوجه اثر آن شوید تا در هنگام استفاده از سرنگ شستشو احساس کنید که واژن شما کاملا سفت شده است، دقیقا 10 روز پس از اولین مصرف می توانید از این دارو استفاده کنید. مصرف این دارو به جای یک پیمانه نیم پیمانه و 4 لیوان آب برای مراحل بعدی 2 هفته یکبار می باشد و بعد از 3 ماه مصرف حداقل یک سال دیگر نیازی به استفاده از این دارو نیست زیرا خود را حفظ می کند. املاک برای حداقل یک سال

بیشتر بخوانید  هشدار در مورد مصرف چای!

———————————————— ——————

به صورت زیر استفاده کنید:

1- پودر را در آب ولرم گرفته و در پارچه نازک و تمیزی گذاشته و شب ها داخل واژن قرار دهید.

2- ده دقیقه زیر دوش واژینال یا سینک بنشینید

3- تزریق به واژن

این ترکیب کاملا گیاهی و مناسب برای مصرف ده بار در سه ماه می باشد، هیچ عارضه ای ندارد، اما ضد ترشحات داخلی و واژن نیز می باشد و دارای بوی واژن می باشد.
اثر هر داروی گیاهی و شیمیایی برای سفت کردن واژن دائمی و موضعی نیست و به طور کلی درمان قطعی ندارد بنابراین بهترین راه حل استفاده از قوی ترین داروی گیاهی قابض موجود در این محصول است.

لطفا اگر سوال یا نظری در مورد درخت ماریان دارید

این را در نظر داشته باشید، آن را با ما و سایر کاربران در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

———————————————— ——————

یک مجله اینترنتی دلگرم کننده

مرجان امینی


دیدگاهتان را بنویسید