فصل حراج در کشم


سلام خدمت جدید _ مسافرتی: از آنجایی که جزیره زیبای چسم در ایام خاصی از سال با تعداد زیادی از مسافران و گردشگران مواجه است، فصل حراج در چسم به عنوان دوره ای پر از تخفیف شناخته می شود.

شما باید از الگوریتم قیمت گذاری آگاه باشید. در رابطه با فروش کالا، افزایش مشتریان باعث افزایش قیمت می شود. بنابراین در زمان اوج مصرف، محصولاتی را خواهید دید که با قیمت های بالا در اکثر مراکز خرید عرضه می شوند.

سفر به قشم در تابستان

از آنجایی که یکی از مهمترین مسائل در فرآیند خرید، قیمت مناسب است، توصیه می شود فصل حراج در کشم را از دست ندهید. فصلی که کشم کمترین تعداد مسافر را دارد به فصل حراج کشم معروف است.

همانطور که می دانید در مورد مناطق جنوبی ایران، گرمای شدید هوا باعث می شود مسافران تنها در فصل های پاییز، زمستان و اوایل بهار به این منطقه جغرافیایی سفر کنند. زیرا در این فصول هوا کمتر گرم است و می تواند سفر را آسان کند.

در فصل تابستان به دلیل گرمای شدید حاکم بر اقلیم کشم و سایر مناطق جنوبی کشور، تعداد مسافران به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. به همین دلیل قیمت تمامی اقلام در مراکز و بازارهای کشم کمتر خواهد بود. به همین دلیل فصل تابستان را در کشمو فصل حراج نیز می نامند.

اگر می خواهید با قیمت مناسب و پایین خرید کنید، فصل تابستان می تواند انتخاب بهتری برای شما باشد. البته به خاطر داشته باشید که گرمای هوا فوق العاده زیاد و حتی غیر قابل تحمل خواهد بود.

بیشتر بخوانید  واشنگتن از حاکمیت بر اوکراین حمایت می کند

بنابراین اگر گرما را تحمل می کنید، می توانید به این فصل بروید. در غیر این صورت قطعا راه سختی خواهد بود. البته ناگفته نماند که تمامی مراکز تجاری-تفریحی سرپوشیده در مناطق جنوبی مجهز به سیستم تهویه مطبوع برای تنظیم دمای هوا، متناسب با اقلیم حاکم می باشند.

فصل حراج در کشم

مزایای سفر در فصل حراج در کشم

در فصل تابستان قیمت اجناس حتی در فستیوال ها با تخفیف مواجه می شود که باعث کاهش بیشتر قیمت ها و در نتیجه خریدی ارزان به شما می شود.

علاوه بر این، سفر به قشم در فصل حراج می تواند مزایای گسترده تری فراتر از بحث در مورد قیمت لباس داشته باشد. در واقع نه تنها اجناس در مراکز خرید مختلف با قیمت های ارزان و مناسب عرضه می شوند، بلکه هزینه سفر نیز تا حد زیادی کاهش یافته است. در رابطه با هزینه های سفر می توان موارد زیر را بیان کرد.

کاهش قیمت بلیت در فصل حراج کشم

مطمئناً زمانی که مسافران کمتری قصد سفر به جزیره قشم را دارند، شرکت های هواپیمایی یا شرکت های قطار و اتوبوس برای جذب مسافر، قیمت بلیط خود را پایین می آورند.

از طرفی در فصل هایی غیر از فصل حراج در کشمو، قیمت بلیط رفت و برگشت بسیار بالاست و از طرفی به دلیل افزایش تقاضا، تهیه بلیت سخت تر می شود. این موضوع به خودی خود عاملی برای افزایش قیمت در اوایل بهار است.

کاهش قیمت هتل در فصل حراج در کشمو

از آنجایی که در فصل تابستان تعداد مسافران به شدت کاهش می یابد، حتی هتل ها نیز هزینه کمتری برای اسکان مسافران دریافت می کنند.

بیشتر بخوانید  برنامه قطع برق در شهرهای استان تهران اعلام شده است

در فصول غیر از تابستان، ازدحام مسافران اغلب تقاضا برای رزرو اتاق را افزایش می دهند، بنابراین قیمت های بالاتری تعریف می شود.

اکثر مسافران حتی نمی توانند یک اتاق رزرو کنند. بنابراین باید چندین ماه قبل از سفر در هتل مورد نظر اتاق رزرو کنند.

از طرفی در تابستان و حتی اواخر بهار از تعداد مسافران کاسته می شود تا بتوانید به راحتی با قیمت مناسب اتاق رزرو کنید.

یک تجربه خرید آرام و آرام

از آنجایی که در تابستان شلوغی از مسافران وجود ندارد، خریدی آرام را تجربه خواهید کرد. بنابراین شاید هرگز نتوانید آن را در بهار در جزیره کشم تجربه کنید.

اگر جنبه های اقتصادی سفر برایتان مهم است، بهتر است در سفر خود فصل حراج قشم را انتخاب کنید.

فصل حراج در کشم

دیدگاهتان را بنویسید