فروش پیتزا برش نخورده در فست فود برای کسانی که نمی توانند یک پیتزا کامل بخرند! + قیمت


به گزارش همشهری آنلاین، این روزها فست فودها به دنبال راه های جدیدی برای فروش بیشتر هستند. بعد از فروش فلافل با نان لواش برای ارزان شدن، حالا به نظر می رسد که گزینه پیتزای ورقه ای هم گزینه جدیدی است که فست فودها برای فروش بیشتر در نظر دارند، اما قیمت هر برش پیتزا بین 20 تا 40 هزار است. تومان!

فروش یک تکه پیتزا از نظر فروشندگان آن مزایای متعددی دارد. اول اینکه این نوع فروش به خانواده هایی که توانایی خرید یک پیتزای کامل را ندارند این امکان را می دهد تا از این غذای لذیذ تا جایی که ثروتشان اجازه می دهد لذت ببرند. حتی به عنوان میان وعده.

از طرفی برخی افراد نمی توانند کل پیتزا را بخورند و با خرید یک یا چند برش کاملا سیر می شوند، یعنی غذای مورد علاقه خود را خورده اند و هزینه اضافی نپرداخته اند. این سبک فروش مورد استقبال مجردان (به دلیل عدم پرداخت پول اضافی) و خانواده هایی است که بچه دار می شوند و می خواهند هر از گاهی با یک تکه پیتزا فرزند خود را راضی کنند.

البته این سبک اخیرا در برخی از رستوران ها و فست فودها راه اندازی شده و فراگیر نشده است، اما به مرور زمان با زندگی اقتصادی و مدیریت پول به نظر می رسد که فست فودها و رستوران ها به این سمت و سو می روند که به معنای فروش است. در مقادیر کم و هنوز در قطعات.

بعد از فلافل با نان لواش پیتزا برشی رسید قیمت هر لقمه پیتزا چقدر است؟

بیشتر بخوانید  تست هوش؛ باهوش ها جواب بدهند؛ مشکل نقاشی چیست؟ + جواب

دیدگاهتان را بنویسید