مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

فرزندان ایثارگران استخدام می‌شوند+ فیلم

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


به گزارش سایت طلا، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: بحث استخدام فرزندان ایثارگران مطابق با قوانین دائمی که داریم در جریان است. جذب فرزندان شهدا و جانبازان ایثارگران جداگانه است و سایر ایثارگران هم در غالب سهمیه ۲۵درصد درصد مثل دیگر مراکز، استخدام می‌شوند.


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: بحث استخدام فرزندان ایثارگران مطابق با قوانین دائمی که داریم در جریان است. جذب فرزندان شهدا و جانبازان ایثارگران جداگانه است و سایر ایثارگران هم در غالب سهمیه ۲۵درصد درصد مثل دیگر مراکز، استخدام می‌شوند.

سیدحسین قاضی‌زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تاکنون بخش درآمدی بودجه نوشته شده و حوزه‌های هزینه بودجه هنوز ذکر نشده است پس بحثی در مورد تغییر وضعیت استخدام فرزندان ایثارگران در بودجه ۱۴۰۳ انجام نشده است.

وی افزود: بحث استخدام فرزندان ایثارگران مطابق با قوانین دائمی که داریم در جریان است. جذب فرزندان شهدا و جانبازان ایثارگران جداگانه است و سایر ایثارگران هم در غالب سهمیه ۲۵درصد درصد مثل دیگر مراکز، استخدام می‌شوند.

قاضی زاده هاشمی اظهارداشت : در آخرین آزمونی که مربوط به آموزش و پرورش بود ۳۷۰۰ نفر از سهمیه ایثارگران جذب نشدند. یا در رشته‌ای که به دنبال آن بودند داوطلب نداشتند یا حداقل امتیازات لازم را کسب نکردند.

وی تاکید کرد : رقابت بین داوطلبان ایثارگر متمرکز در بخشی از مناطق است. یعنی در بعضی از نقاط سرزمینی متقاضی برای رشته محل‌ها وجود ندارد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید


بیشتر بخوانید  امروز در این استان‌های کشور باران می‌بارد
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *