مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

فال روزانه یکشنبه 26 آذر 1402

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


موقعیت خورشید در فال روزانه

خورشید در موقعیت قوس (Sagittarius)

فال روزانه فروردین
فال روزانه متولدین فروردین

امروز چه شکلی هستید؟! 😏
ویژگی اصلی شما مدیر بودن
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

فروردین ماهی عزیز…
امروز با افراد جالبی در زمینه های مختلف آشنا خواهید شد که برایتان بسیار جذاب است. گفتگو با این افراد اطلاعات خوبی را در اختیارتان می‌گذارد و به صورتی طرز فکر شما را تغییر می‌دهد. به احتمال زیاد امروز با دوستان یا خانواده تان تلفنی صحبت می‌کنید و با عشق‌تان به قراری رمانتیک می‌روید. این روزها فعالیت‌های اجتماعی زیادی در انتظارتان است.

فال روزانه اردیبهشت
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز چه شکلی هستید؟! 😪
ویژگی اصلی شما با اراده و مصمم
سیاره شما زمین
سنگ ماه تولد زمرد
رنگ مورد علاقه صورتی جیغ
نقاط قوت سخت کوش، شجاع، صادق

اردیبهشت ماهی عزیز…
این روزها دلتان یک مسافرت می‌خواهد شاید احساس می‌کنید که از لحاظ روحی نیاز دارید که مدتی از همه چیز و همه کس دور باشید. می‌توانید پیشنهاد سفر را با نزدیکانتان مطرح کنید شاید یک همسفر خوب نیز پیدا کردید و با یک برنامه ریزی دقیق بتوانید سفری ترتیب دهید که خستگی های کاری اخیر را از تنتان بیرون کند. اگر نتوانستید به سفر بروید حداقل یکی دو روز را به خود استراحت بدهید.

فال روزانه خرداد
فال روزانه متولدین خرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 🤔
ویژگی اصلی شما ارتباطات بالا
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه زرد
نقاط قوت شوخ طبع، خوش صحبت، همه کاره

خردادماهی عزیز…
امروز همه چیز بر خواست و اراده شما خواهد بود بنابر این یکی از بهترین روزهایی است تا بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیمات مهمی را اتخاذ کنید. هیچ کس بهتر از خودتان نیازهایتان را درک نمی‌کند، پس با آگاهی و شناخت کامل سعی بر برطرف کردن آن‌ها داشته باشید. در رابطه با شخصی کاملا دو دل هستید، این فرد در برخی مواقع یکی از دلایل شادی و سرگرمی شما در زندگی است و از طرفی دیگر برخی رفتارهای عجیب و غریبش باعث آزار شما می‌گردد. تردید را کنار گذاشته و یک راه را انتخاب کنید.

فال روزانه تیر
فال روزانه متولدین تیر

امروز چه شکلی هستید؟! 😁
ویژگی اصلی شما احساسی
سیاره شما ماه
سنگ ماه تولد مروارید
رنگ مورد علاقه نقره ای
نقاط قوت خود آموز بودن، پرورش دادن

تیرماهی عزیز…
عوامل بیرونی فراوانی هستند که امروز شما را از هدفتان منحرف می‌کنند. ظاهرا همه چیز خوب پیش می‌روند ولی بایستی حواستان را حسابی جمع کنید تا به مشکلی برنخورید. وضعیتی کنونی کاملا بر وفق مراد است و می‌توانید به راحتی نظر خود را بیان کنید. وقت را از دست ندهید و امروز کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. شاید روزی به خوش یمنی امروز دیگر پیدا نکنید.

بیشتر بخوانید  پدر شهدا ، کریم پناه ، در آران و بیدل بهشتی شد

فال روزانه مرداد
فال روزانه متولدین مرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 🙂
ویژگی اصلی شما خلاق بودن
سیاره شما خورشید
سنگ ماه تولد یاقوت
رنگ مورد علاقه طلایی
نقاط قوت شجاعت، راستی، اعتماد به نفس بالا

مردادماهی عزیز…
توانایی ویژه ای که شما در حفظ آرامش خود حتی در سخت ترین شرایط دارید امروز حسابی به کارتان خواهد آمد. نگران نباشید، قرار نیست مشکلی برایتان پیش بیاید، اما خانواده و دوستانتان به احتمال زیاد با داستآن‌های جورواجور در مورد مشکلات و گرفتاری هایشان به سراغتان آمده و از شما طلب کمک و همفکری می‌کنند. خوشبختانه شما در حال اضر خیلی خوب می‌توانید دیگران را با حرف‌هایتان تحت تأثیر قرار دهید و توصیه هایی که به آنها می‌کنید برایشان ارزشمند هستند. یادتان با که برای رسیدن به هدفتان باید پشتکار داشته باشید و پافشاری کنید؛ اگر می‌خواهید قلب عشق‌تان را به دست بیاورید نباید به راحتی از میدان به در شوید.

فال روزانه شهریور
فال روزانه متولدین شهریور

امروز چه شکلی هستید؟! 🥰
ویژگی اصلی شما ریزبین
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد زبرجد
رنگ مورد علاقه آبی دریایی
نقاط قوت دقیق، منظم، کارآمد

شهریورماهی عزیز…
 امروز در یک مراسم شرکت خواهید کرد اما تمایلی به حرف زدن ندارید. ترجیح می‌دهید که گوشه ای بنشینید و حرف‌های دیگران را بشنوید. آنچه برایتان اهمیت دارد، آرامش است نه بحث با دیگران. قبل یا بعد از میهمانی نیز وقت تان را در خانه، تنها به استراحت کردن، بگذرانید. روی مبل راحتی تان لم دهید و از تنهایی و آرامشی که در فضا برقرار هست، لذت برید. این فرصت همیشگی نیست پس از آن نهایت استفاده را بکنید. خبر خوبی در راه است که شرایط مالی شما را تغییر خواهد داد.

فال روزانه مهر
فال روزانه متولدین مهر

امروز چه شکلی هستید؟! 😨
ویژگی اصلی شما هماهنگ بودن
سیاره شما زهره
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه صورتی کم رنگ
نقاط قوت سیاست مدار، جذاب

مهرماهی عزیز…
ایده‌آل های سطح بالایی که برای روابطتان در سر دارید خیلی وقت ها با واقعیت ارتباطتان مطابقت ندارد. امروز رسیدن به اهدافتان با توجه به این که یکی از نزدیکانتان ممکن است در راه موفقیتتان قرار بگیرد کار سختی به نظر می‌رسد. به جای این که تسلیم بی اعتمادی دیگران به خودتان شوید سر حرف خودتان بمانید و از استعدادهای خود استفاده کرده و در مورد هدایت وضعیت موجود تصمیم بگیرید. امروز حفظ هماهنگی و آرامش موجود در خانه و به دست آوردن تایید دوستان و نزدیکانتان به هیچ عنوان به اندازه یافتن آرامش درونی و پرداختن به نیازهایی که در اعماق وجودتان مخفی شده اند اهمیت ندارد. اما نمی‌توانید وعده هایی که داده و قرارهایی که با دیگران گذاشته اید را هم نادیده بگیرید.

بیشتر بخوانید  قطب کالیان سرایی از ایران در گیلان

فال روزانه آبان
فال روزانه متولدین آبان

امروز چه شکلی هستید؟! 😀
ویژگی اصلی شما با استقامت
سیاره شما پلوتون
سنگ ماه تولد یاقوت زرد
رنگ مورد علاقه سفید
نقاط قوت قدرتمند بودن، سازگاری

آبان ماهی عزیز…
امروز برای شما روزی خوب و سرشار از فرصت و موفقیت خواهد بود و در هر کاری که باید انجام دهید به سرعت پیشرفت می‌کنید و تمام موانعی که این اواخر سد راهتان شده بودند ناگهان به صورتی جادویی از میان برداشته شده اند. پس از چند هفته توقف و مبارزه با مشکلات بالاخره مهارت ها و برخورد حرفه ایتان سر جای خود بازگشته است. امروز جذابیت شما به ویژه در زمینه روابط عاطفی برایتان دردسرساز خواهد شد. در واقع شما خودتان دارید دنبال دردسر می گردید تا حرص یک نفر دیگر را در بیاورید. ولی یادتان باشد که در حال حاضر عقل و منطقتان خیلی خوب عمل نمی‌کند، پس قبل از این که همه جوانب را در نظر بگیرید هیچ تعهدی ندهید و برای خودتان مشکل ایجاد نکنید. 

فال روزانه آذر
فال روزانه متولدین آذر

امروز چه شکلی هستید؟! 😮
ویژگی اصلی شما مدبر
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

آذرماهی عزیز…
با وجود این که ممکن است امروز هر از گاهی به خودتان و توانایی هایتان شک کنید، شما تمام منابع لازم برای رسیدن به اهدافتان را در اختیار دارید. شاید شرایط کیهانی باعث شوند مشکلی جزئی به وجود بیاید که به رسیدگی فوری و توجه کامل شما نیاز داشته باشد، اما در حال حاضر تفکرتان آنقدر قوی و پیشرفته است که بتوانید این نکته را درک کنید که همیشه جلو رفتن شرط موفق بودن نیست. گاهی یک عقب نشینی حساب شده خیلی بهتر از یک پرش احمقانه است. امروز درگیری هایی با جنس مخالف خواهید داشت و فکر می‌کنید که آنها دارند با موانعی که سر راهتان می گذارند سرعت پیشرفتتان را کند می‌کنند، بهتر است کمی صبورتر باشید.

بیشتر بخوانید  کلید خوردن نظام بیمه‌گری هوشمند در بیمه دانا در آینده نزدیک

فال روزانه دی
فال روزانه متولدین دی

امروز چه شکلی هستید؟! 😥
ویژگی اصلی شما جاه طلبی
سیاره شما زحل
سنگ ماه تولد لعل
رنگ مورد علاقه خاکستری
نقاط قوت منظم بودن، شکیبایی

دی ماهی عزیز…
در حال حاضر درگیری های زیادی دارید، از نیازهای خود گرفته تا نیازهای خانواده تان و مسئولیت های کاری که روی سرتان انبار شده است. استرس شما زیاد شده و فکر می‌کنید که ممکن است در رسیدن به آنها به مشکل بر خورید اما نترسید. کلید موفقیت شما ایجاد تعادل میان کارها و مسئولیت هایتان است. اگر در رابطه عاطفی خود کمی گیج و ناامید شده‌اید، به جای دوری از شریک زندگی تان بهتر است با او قرارملاقاتی بگذارید و تمام سوتفاهم ها را برطرف کنید.

فال روزانه بهمن
فال روزانه متولدین بهمن

امروز چه شکلی هستید؟! 🙃
ویژگی اصلی شما هنجارشکن
سیاره شما اورانوس
سنگ ماه تولد یاقوت ارغوانی
رنگ مورد علاقه آبی
نقاط قوت انسان دوست، مدرن، تحلیل کننده

بهمن ماهی عزیز…
امروز دلتان برای یک تفریح ناب لک زده است البته ممکن است در این راه کمی زیاده روی کنید ولی اگر می‌خواهید مجبور به پرداخت بهایی سنگین برای این کار نشوید بهتر است کمی خودتان را محدود کنید و حد و مرزهایی برای خودتان و کارهایتان مشخص کنید. شخص یا چیزی که امروز ناگهان توجه شما را به شدت به خودش جلب کرده است ممکن است آنقدرها هم که الان فکر می‌کنید ارزشمند نباشد، بهتر است کمی سعی کنید که مثل آدم بزرگ ها رفتار کنید و اسیر احساسات زودگذر و غیر منطقی خود نشوید. اگر می‌بینید کسی که دوست دارید عصبی است و دنبال دعوا می‌گردد شما کمی کوتاه بیایید و به او کمک کنید آرامش خود را دوباره به دست بیاورد.

فال روزانه اسفند
فال روزانه متولدین اسفند

امروز چه شکلی هستید؟! 😅
ویژگی اصلی شما دلسوز
سیاره شما نپتون
سنگ ماه تولد زمرد کبود
رنگ مورد علاقه بنفش
نقاط قوت آرمان گرایی، معنوی بودن

اسفند ماهی عزیز…
امروز از روزهایی است که با فردی منحصر به فرد ملاقات می‌کنید. شاید این فرد بتواند تمامی‌زندگی شما را تغییر دهد. اگر مجرد هستید شاید این فرد نیمه گمشده شما باشد و اگر متأهل می‌تواند شما را به سمت موفقیت و پیروزی سوق دهد. فرصتی برایتان فراهم می‌شود تا از عادات رومزه خود دور شوید و کمی خوش بگذرانید. این فرصت ممکن است سفری خارج از کشور باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *