مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

فال روزانه دوشنبه 27 آذر 1402

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


موقعیت خورشید در فال روزانه

خورشید در موقعیت قوس (Sagittarius)

فال روزانه فروردین
فال روزانه متولدین فروردین

امروز چه شکلی هستید؟! 😁
ویژگی اصلی شما مدیر بودن
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

فروردین ماهی عزیز…
اخیرا نگرانی مالی شما درباره یک شراکت یا معامله افزایش یافته است. حس شک در شما بالا رفته و بی صبرانه منتظر یک خبر خوب هستید. بهتر است دست به کار شوید و خودتان با فرد مقابل تماس بگیرید. مراقب حرف زدن خود با او باشید،‌ چراکه امروز برای ارتباط گرفتن با دیگران مناسب نیست. خودتان را به سرگرمی‌های دیگر مشغول کنید و بیش از حد نگران مادیات نباشید، شاید شرایط اصلا آنطور که شما فکر می‌کنید پیش نروند.

فال روزانه اردیبهشت
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز چه شکلی هستید؟! 🤔
ویژگی اصلی شما با اراده و مصمم
سیاره شما زمین
سنگ ماه تولد زمرد
رنگ مورد علاقه صورتی جیغ
نقاط قوت سخت کوش، شجاع، صادق

اردیبهشت ماهی عزیز…
امروز احتمالا توجه‌تان به سلامتی و روش‌هایی که به حفظ سلامت جسم و روان شما کمک می‌کند، جلب می‌شود و اطلاعاتی که به دست می‌آورید به شما در این زمینه کمک می‌کند. داشتن سبک زندگی سالم و داشتن یک رژیم غذایی مناسب بسیار عالی است اما دقت کنید در این زمینه دچار وسواس نشوید چرا که می‌تواند اثر معکوس داشته باشد. امروز روز شلوغی در پیش دارید و نسبت به روزهای دیگر ملاقات‌ها یا تماس‌های تلفنی بیشتری خواهید داشت. 

فال روزانه خرداد
فال روزانه متولدین خرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 🙄
ویژگی اصلی شما ارتباطات بالا
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه زرد
نقاط قوت شوخ طبع، خوش صحبت، همه کاره

خردادماهی عزیز…
روز خوبی در پیش دارید. صبر و استقامت شما در مواجهه با رفتار نسنجیده دیگران بسیار بالاست. برنامه کاری و شخصی شما مثل همیشه شلوغ است و مسئولیت‌های متعددی بر عهده دارید. برخی اوقات زمانی را به خود اختصاص دهید و کارهایی که از ته دل به آن علاقه‌مند هستید را انجام دهید. با انرژی به دست آمده از این کار، توان شما برای پشت سر گذاشتن ادامه روز بسیار زیاد خواهد شد و با انگیزه بیشتری از پس مسئولیت‌ها بر خواهید آمد.

فال روزانه تیر
فال روزانه متولدین تیر

امروز چه شکلی هستید؟! 😇
ویژگی اصلی شما احساسی
سیاره شما ماه
سنگ ماه تولد مروارید
رنگ مورد علاقه نقره ای
نقاط قوت خود آموز بودن، پرورش دادن

تیرماهی عزیز…
از محدوده امنی که برای خود ساخته اید خارج شوید! با اینکه این کار دشوار است، اما برای رسیدن به اهداف خود باید دنیای جدیدی را زیر پا بگذارید. باید بدانید که با خارج شدن از این محدوده موانع کوچک و بزرگی در پیش روی شما خواهد بود، و همه چیز طبق میل شما سریعا رو به راه نمی‌شود. شما به راحتی به تمام خواسته‌های خود نخواهید رسید، در این مسیر باید تلاش زیادی از خود نشان دهید. اما نترسید، اوضاع آنقدر که فکر می‌کنید بد نیست! اعتماد به نفس داشته باشید و قضاوت دیگران را سرلوحه زندگی خود قرار ندهید.

بیشتر بخوانید  طولانی مدت دوش آب گرم نگیرید! | چرا هرگز نباید دوش آب گرم طولانی گرفت؟

فال روزانه مرداد
فال روزانه متولدین مرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 😪
ویژگی اصلی شما خلاق بودن
سیاره شما خورشید
سنگ ماه تولد یاقوت
رنگ مورد علاقه طلایی
نقاط قوت شجاعت، راستی، اعتماد به نفس بالا

مردادماهی عزیز…
امروز رفتار شما از روی حساب و کتاب و کاملا تحت کنترل خودتان است، زیرا این طور فکر می‌کنید که کمی سخت گیری با امنیت خیلی بیشتری همراه است تا این که بخواهید همه چیز را به حال خودش رها کنید. شما اصلا دلتان نمی‌خواهد به قلبتان اجازه دهید زبان باز کند، زیرا حرف‌های زیادی در رابطه با یک احساس قدیمی که در حال حاضر دوباره ذهن‌تان را به خود درگیر کرده است برای گفتن دارد. اما یادتان باشد که هر چند بخشیدن شخصی که به احساسات شما آسیب زده اهمیت دارد، بخشیدن خودتان حتی از آن هم مهم تر است. اگر احساس کردید که لازم است در مسیرتان تغییر جهت بدهید اجازه ندهید وابستگی ها و تعصباتتان جلوی شما را بگیرند.

فال روزانه شهریور
فال روزانه متولدین شهریور

امروز چه شکلی هستید؟! 😂
ویژگی اصلی شما ریزبین
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد زبرجد
رنگ مورد علاقه آبی دریایی
نقاط قوت دقیق، منظم، کارآمد

شهریورماهی عزیز…
امروز حس ششم شما نقش خیلی مهمی در کارهایتان ایفا می‌کند. شما می‌توانید آنچه دیگران می خواهند یا نیاز دارند را احساس کرده و یا نتایج کارهای مختلفی که انجام می‌دهید را پیش بینی کنید. این وضعیت قطعا روی کارهایی که انجام می‌دهید تأثیر مثبتی خواهد گذاشت و از آنچه انجام داده اید راضی خواهید بود. اگر به ندای درونتان گوش نکنید به مرور زمان ارتباطتان را با آن قطع خواهید کرد و دیگر نخواهید توانست از راهنمایی های ارزشمند آن بهره مند شوید. اگر دیگران می خواهند به آنها در شرایط تردید آمیزی که دارند کمک کنید و شما اطلاعات کافی در این رابطه ندارید بهتر است صادقانه به این موضوع اعتراف کرده و دروغ نگویید.

فال روزانه مهر
فال روزانه متولدین مهر

امروز چه شکلی هستید؟! 🥺
ویژگی اصلی شما هماهنگ بودن
سیاره شما زهره
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه صورتی کم رنگ
نقاط قوت سیاست مدار، جذاب

مهرماهی عزیز…
امروز شاید طوری رفتار کنید که انگار هر اتفاقی بیفتد هم در اوج آرامش و خونسردی هستید. ولی واقعیت این است که شما به شدت دچار دوگانگی شده‌اید. شما به یک دو راهی رسیده اید و باید تصمیم خودتان را بگیرید و تنها یکی از این دو راه را می‌توانید انتخاب کنید و باید بیخیال دیگری شوید. قطب نمایتان را تنظیم کنید، برای خودتان دعا کنید و به حس درونیتان رجوع کرده و راهی که فکر می‌کنید درست است را در پیش بگیرید. شما معمولا خودتان را با جریان امور هماهنگ می‌کنید و این روش تا کنون برایتان خیلی مناسب بوده و کمک زیادی به شما کرده است. اما در حال حاضر در وضعیتی کاملا متفاوت قرار گرفته‌اید و روش های قدیمیتان دیگر کمک چندانی به شما نخواهند کرد.

بیشتر بخوانید  هشدار ادامه تجاوزات ترکیه به خاک عراق و سکوت در برابر آن - اخبار آسیای غربی - اخبار بین المللی تسنیم

فال روزانه آبان
فال روزانه متولدین آبان

امروز چه شکلی هستید؟! 😕
ویژگی اصلی شما با استقامت
سیاره شما پلوتون
سنگ ماه تولد یاقوت زرد
رنگ مورد علاقه سفید
نقاط قوت قدرتمند بودن، سازگاری

آبان ماهی عزیز…
احساساتتان به شدت درگیر شده و ذهن شما را نیز آشفته کرده است. تنها چیزی که الان می‌خواهید فرار از این موقعیت به وجد آمده است. ولی فرار از دغدغه های فکری خود را به صورت سالمی انجام دهید. یک فیلم خوب ببینید و یا کتاب مورد علاقه تان را بخوانید. کارهای ناسالم اصلا گزینه خوبی برای فرار از مشکلات نیستند و تنها اثری موقتی دارند. همیشه یادتان باشد که صداقت، چه در حرف و چه در عمل، بهترین سیاست است. امروز از آن روزهایی نیست که کوتاه بیایید، وقتی حرف به دست آوردن خواسته هایتان در میان باشد با جسارت تمام در مقابل هر کسی خواهید ایستاد. البته بهتر است کسی که این مبارزه طلبی شامل کسی که دوست دارید نشود.

فال روزانه آذر
فال روزانه متولدین آذر

امروز چه شکلی هستید؟! 😀
ویژگی اصلی شما مدبر
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

آذرماهی عزیز…
روزهای فوق العاده‌ای را از نظر مالی و حرفه‌ای پشت سر می‌گذارید و می‌توانید نتیجه کارهای گذشته خود را به خوبی مشاهده کنید. شما در رابطه عاطفی خود به آزادی بیشتری نیاز دارید و به فکر این هستید که این موضوع را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید. متاسفانه امروز این بحث به نتیجه‌ایده‌آل شما نخواهد رسید و هر چه بیشتر در این مورد صحبت کنید از واقعیت بیشتر فاصله گرفته و کمتر موفق خواهید بود. البته این بدان معنا نیست که نباید به طور کلی در این باره حرف بزنید، سعی کنید امروز بذر این مکالمه را پاشیده و آن را آبیاری کنید، بعدا برای برداشت آن فرصت کافی خواهید داشت.

بیشتر بخوانید  یک قدم طولانی از سپاه اصفهان با واکسیناسیون 3000 نفر در روز

فال روزانه دی
فال روزانه متولدین دی

امروز چه شکلی هستید؟! 🤗
ویژگی اصلی شما جاه طلبی
سیاره شما زحل
سنگ ماه تولد لعل
رنگ مورد علاقه خاکستری
نقاط قوت منظم بودن، شکیبایی

دی ماهی عزیز…
امروز ماه و ستارگان شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه یاری می‌کنند و این برای شما ملموس خواهد بود. شاید نسبت به برخی خواسته هایتان بی میل و دلسرد شده باشید، ولی همین وضعیت تا زمان رسیدن به خواسته هایتان و احساس رضایت، صبوری لازم را به شما خواهد بخشید. گاهی بسیار در رویا فرو می‌روید و از واقعیت بسیار دور می‌شوید ولی امروز بخت با شما یار بوده و اگر زود تسلیم نشوید به آنچه که باب میلتان است خواهید رسید. در این که شما فرد خیلی مغروری هستید هیچ جای شکی نیست، ولی گاهی باید بخاطر عشق‌تان غرور را کنار گذاشته و برای به دست آوردن دل کسی که دوست دارید پا پیش بگذارید.

فال روزانه بهمن
فال روزانه متولدین بهمن

امروز چه شکلی هستید؟! 😎
ویژگی اصلی شما هنجارشکن
سیاره شما اورانوس
سنگ ماه تولد یاقوت ارغوانی
رنگ مورد علاقه آبی
نقاط قوت انسان دوست، مدرن، تحلیل کننده

بهمن ماهی عزیز…
امروز در خیال و آروزهای خود سیر می‌کنید که مانعی جلوی پایتان قرار می‌گیرد. این مانع باعث به درسر افتادن شما خواهد شد که باید با بکارگیری روش‌های مختلف و منطقی از این وضعیت خود را نجات دهید. امروز کمی استرس دارید بنابراین اگر برای اولین بار با فردی قرار ملاقات گذاشته اید، مراقب باشید که این احساس بر شما غلبه نکند. این طور که مشخص است در این دیدار هر دو جذب یکدیگر می‌شوند. مراقب باشید هر قدمی که بر می دارید، آگاهانه باشد.

فال روزانه اسفند
فال روزانه متولدین اسفند

امروز چه شکلی هستید؟! 🥰
ویژگی اصلی شما دلسوز
سیاره شما نپتون
سنگ ماه تولد زمرد کبود
رنگ مورد علاقه بنفش
نقاط قوت آرمان گرایی، معنوی بودن

اسفند ماهی عزیز…
به وفاداری خود نسبت به دیگران پایبند باشید اگر به دوستی یا همکاری در مورد حل مشکلاتی قول داده‌اید سعی در انجام قول خود داشته باشید. متاسفانه اوضاع در محل کارتان عوض شده است و مجبور هستید بیش از آنچه فکر می‌کرده‌اید تلاش کنید. شما معمولاً آدم پیچیده ای نیستید و خیلی مستقیم می گویید چه کاری می‌خواهید انجام بدهید و بعد هم بر اساس همان گفته‌هایتان پیش می‌روید، ولی امروز مسیرتان به آن سرراستی که انتظارش را دارید نخواهد بود. با این حال حتی اگر انجام آنچه می‌خواهید طول بکشد هم نباید تسلیم شوید. پشتکار و تلاش بی وقفه رمز موفقیت شما در انجام کارهاست.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *