عکس و مشخصات کامل جدیدترین خودروی شاسی بلند ایران –


به گزارش سلام نو به نقل از عصرایران، پس از انتشار بیلبوردهای کراس اوور جدید فردا موتورز و انتشار رسمی اطلاعات فنی آن، بالاخره این خودرو در کارخانه خودروسازی فردا رویت شد.

 چند ماهی است که فردا موتورز که پیش از این خودروهای” FMC SX۶”، “FMS SX۵” و” FMC ۵۱۱” را عرضه کرده، بیلبوردهایی از کراس اووری جدید با نام” FMC T۵ “منتشر کرده است.

تصاویر ابتدایی باعث گمانه‎‌زنی‌هایی درخصوص محصول جدید این خودروساز شد و سرانجام اطلاعات فنی این محصول در یک کاتالوگ و به صورت رسمی از سوی فردا موتورز منتشر شد.

شاسی بلند جدید بازار ایران به کارخانه رسید (+عکس و مشخصات خودرو)

شاسی بلند جدید بازار ایران به کارخانه رسید (+عکس و مشخصات خودرو)

با اینکه هنوز این محصول به صورت رسمی از سوی فردا موتورز معرفی نشده است اما تصاویری که توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است نشان از حضور این کراس اوور در محوطه یکی از سایت‌های خودروسازی فردا می‌دهد و حال می‌توان گفت که بالاخره این خودرو جدید به کارخانه فردا موتورز رسیده است.

با توجه به تصاویر ارسالی و مشخصاتی که پیش از این منتشر شده است، می توان گفت FMC T۵ در رده رقابتی با خودروهایی همچون دیگنیتی و فیدیلیتی بهمن موتور در بازار حضور خواهد داشت و توان جلب رضایت مشتریان این رده بازار را خواهد داشت.

شاسی بلند جدید بازار ایران به کارخانه رسید (+عکس و مشخصات خودرو)

هرچند که مدیران این گروه خودروسازی هنوز مطلبی رسمی درخصوص رونمایی محصول جدید فردا موتورز عنوان نکرده‌اند، اما با توجه به مشاهدات ما، می‌توان گفت که به زودی شاهد اخبار تازه‌ای درخصوص FMC T۵ و تولید و فروش آن از سوی گروه خودروسازی فردا خواهیم بود.

FMC T۵  به موتور ۱٫۵ لیتری توربو شارژر مجهز است که ۱۵۶ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده T۵ از نوع ۶ سرعته اتوماتیک AT کمپانی آیسین است که توان پیشرانه را به چرخ های این خودرو منتقل می کند.

بیشتر بخوانید  گران فروشی ۲۰۰ درصدی سویا / پنیر باز هم گران شد -

۶کیسه هوا، سقف پانوراما، رادار خطی، سامانه اخطار تصادف از جلو، صندلی برقی راننده، گرمکن صندلی های جلو، ترمز پارک و اتوهلد، استارت دکمه ای، تهویه دوگانه، کروز کنترل، جلو آمپر دیجیتال و سامانه کنترل پایداری از جمله امکانات FMC T۵ است

مشخصات کامل  خودرو FMC T۵

شاسی بلند جدید بازار ایران به کارخانه رسید (+عکس و مشخصات خودرو)

دیدگاهتان را بنویسید