طرز تهیه چیز کیک انگور ساده و فوری با طعمی بی نظیر


یکی از محبوب ترین کیک های بین المللی کیک انگور است. این دسر به راحتی تهیه می شود و طعم بی نظیری دارد. برای تهیه این دسر باید لایه های میانی را با خامه بپوشانید. در این قسمت از تشویقی می توانید طرز تهیه کیک انگور را یاد بگیرید.

طرز تهیه کیک انگور

کیک یکی از محبوب ترین و خوشمزه ترین دسرهایی است که در مهمانی ها تهیه می شود. کیک موزی نیز یکی از انواع کیک های فصلی عالی است و می توانید طرز تهیه کیک موزی و کیک شعر را نیز یاد بگیرید.

مواد لازم برای کیک انگور

بیسکویت با درخت طلایی: 1 بسته
خامه صبحانه: 1 بسته
کره پاستوریزه: 100 گرم
پنیر خامه ای: بسته 1 ثانیه ای
انگور عسگری: ۲ خوشه
پنیر ماسکارپونه: بسته 1 ثانیه ای
ژله سبز: 1 بسته
ژله آلوئه ورا: 1 بسته


 کیک انگور

دستور تهیه کیک انگور

برای تهیه این خانه خوشمزه و عالی ابتدا باید بیسکویت را با ساقه طلایی با مخلوط کن یا همزن خرد کنید. اگر دستگاه ندارید می توانید از چرخ گوشت هم استفاده کنید.
پس از خرد کردن مواد باید آن را به قالب منتقل کنید. برای این کار بهتر است از قالب های تسمه ای استفاده کنید. کف قالب را با برگ های روغنی بپوشانید و پودر بیسکویت را با کمی کره آب شده مخلوط کنید و خوب مخلوط کنید.
وقتی مواد شنی شد آن را کف قالب بریزید و با قاشق با لیوان خوب فشار دهید و سطح آن را صاف کنید.

به مدت 1 ساعت در یخچال بگذارید. در این مدت می توانید ژله را خودتان تهیه کنید.
پودر ژله را طبق دستور آماده کرده و پس از سرد شدن و خنک شدن به پنیر اضافه کنید. پنیر و خامه را در یک کاسه ژله خوب با هم مخلوط کنید تا مخلوطی یکدست و شل به دست آید.

بیشتر بخوانید  طرز تهیه پاناکوتا وانیلی دسر سه سوته


طرز تهیه کیک انگور

ژله آلوئه ورا را به خامه و پنیر اضافه کنید.
دوباره مواد را هم بزنید تا مخلوط یکدستی به دست آید. مواد را در قالب بریزید و روی بیسکویت ها بریزید.
مواد را به خوبی تراز کرده و قالب را در یخچال قرار دهید. پس از سفت شدن و نیمه بسته شدن ژله ها باید قالب را از یخچال خارج کنید و انگورها را یکی یکی داخل آن بریزید.

باید بخوانید:

بعد از اینکه انگور را روی ژله گذاشتید باید ژله سبز را آماده کنید. ژله را روی انگورها بریزید و به مدت 4 ساعت در یخچال بگذارید. می توانید این کیک را به سلیقه خود تزیین کنید.
دستور تهیه کیک انگور بسیار ساده است. این کیک طعم کیک فوق العاده ای دارد و می توانید از انواع ژله های سبز و طعم دار استفاده کنید. این دسر برای پذیرایی در مهمانی ها بسیار مناسب است و ترکیبی لطیف و عالی دارد.


دیدگاهتان را بنویسید