شهردار منطقه 3 برکنار شد/ جواد هاشمی خودکشی کرد!به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، روز گذشته پزشکی قانونی گزارشی مبنی بر جراحات وارده به سیدجواد هاشمی شهردار منطقه 3 منطقه 19 به دادسرا ارائه کرد و نوشت: احتمال وجود مناطق (تنه و اندام) بیشتر است. در موقعیت های غیر قابل بحث (مانند آسیب رساندن به خود).

صبح امروز زاکانی شهردار تهران دستور نظارت دقیق و قاطع بر این موضوع تا حصول نتیجه نهایی را صادر کرد.

اکنون از منابع داخلی شهرداری تهران اعلام شده است که این شهردار از سمت خود برکنار و مهدی راستگو جایگزین وی شده است.

برای اولین بار خبر مجروح شدن سیدجواد هاشمی توسط عبدالمطهر محمد کنی، سخنگوی شهرداری تهران اعلام شد.

وی در توییتی نوشت: سید جواد هاشمی شهردار منطقه 3 منطقه 19 در حین انجام ماموریت مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز با ضربه چاقو به شدت از ناحیه سر مجروح شد. خودروی او چند روز پیش مورد اصابت گلوله قرار گرفت. هاشمی یکی از مدیران شاخص شهرداری تهران در پاکی و جدیت در مبارزه با فساد است. برای سلامتیشون دعا کنید

مهاجمان توسط پلیس در شهرک هلازیر دستگیر شدند. خدا را شکر وضعیت آقای هاشمی خوب است و جمجمه اش آسیبی ندیده است اما 25 بخیه حاصل زخم های مهاجم است. در ضمن این شهردار عزیز از رزمندگان مدافع حرم است.

زاکانی شهردار تهران نیز در توئیتی نوشت: برای سلامتی جناب سید جواد هاشمی همکار شجاع و سرافراز منطقه 19 که ناجوانمردانه با شلاق مورد حمله قرار گرفت دعا می کنم و شخصاً عاملان آن را تا انتها تحت تعقیب قرار خواهم داد. ” «این رویدادها عزم ما را برای اجرای قانون و مبارزه با فساد تقویت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید  فیلم ترسناک برخورد وحشتناک ون با موتور سیکلت / فیلم

دیدگاهتان را بنویسید