شناسایی ۴۳بیمار جدید مبتلا به کرونا و ثبت ۱مورد فوتی در استان بوشهر طی ۲۴ساعت گذشته –به گزارش سلام نو به نقل از مهر، سعید کشمیری اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۱۷ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۲۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۶ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متأسفانه امروز یک ۶۸ ساله باسابقه بیماری دیابت در استان بوشهر فوت‌شده که تست کرونایش مثبت اعلام شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۴۵ بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد ۳۱ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌اند.

وی افزود: تاکنون هزار و ۹۶۵ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلاء به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۸۶ هزار و ۲۸۰ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

بیشتر بخوانید  جنایت هولناک در تهران / پسر ۱۷ ساله مادرش را کشت -

دیدگاهتان را بنویسید