شرکت فولاد هرمزگان نمونه بارز یک شرکت اقتصادی متعهد به مسئولیت اجتماعی استبه گزارش سلام نوح، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ظهر امروز (31 خرداد) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس افزود: همه عقب نشینی کردند.
فاطمه جراره با تاکید بر اینکه هرمزگان مهد استعدادها و ظرفیت های نهفته است، گفت: فولاد هرمزگان در سال های اخیر گام های بلند و مناسبی در اجرای تعهدات اجتماعی به ویژه در عرصه ورزش و موفقیت در فوتبال ساحلی برداشته است. تیم کارگران شرکت امروز برنامه ریزی و سرمایه گذاری در ورزش را فراهم می کند.
وی با ابراز امیدواری از اینکه سایر شرکت های اقتصادی مانند فولاد هرمزگان عدالت و نگاه توسعه ای به تمامی مناطق مغفول مانده استان هرمزگان و بندرعباس داشته باشند، خاطرنشان کرد: کشور ما را تکان داده اند.
جراره در پایان از این قهرمانان تجلیل کرد و از اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس تجلیل کرد.
همچنین رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: شرکت فولاد هرمزگان نشان داده است که یک شرکت تجاری می تواند در هرمزگان فعالیت اقتصادی، ایجاد اشتغال و در آن موفق و کارآمد باشد. تعهدات اجتماعی
حسن سالاری با تاکید بر اینکه مسابقات قهرمانی کارگران فولاد هرمزگان در ساحل در مسابقات جهانی ایتالیا موجی از شادی و افتخار را برای جوانان به ویژه جامعه ورزش استان هرمزگان به همراه داشت، گفت: در بحث ورزش های آبی و ساحلی و … با کمی توجه و حمایت می توانند در عرصه های ملی و بین المللی بدرخشند.
وی با بیان اینکه امروز مردم هرمزگان به خوبی می دانند که شرکت فولاد هرمزگان در عمل در تعهدات اجتماعی خود در حوزه درمانی، آموزشی، ورزشی و اجتماعی توانسته سر و گردن بالاتر از سایر شرکت ها عمل کند، گفت: شرکت ها باید از این شرکت الگو بگیرید تا در قلب هرمزگان باشید.
سالاری با تاکید بر اینکه امیدواریم چتر ورزش فولاد هرمزگان گسترش پیدا کند، گفت: ورزش هرمزگان نیازمند حمایت جدی شرکت ها است و صرف هزینه های ورزشی باعث افزایش انگیزه و نشاط در جامعه می شود.
مدیر ورزش شرکت فولاد هرمزگان در این گردهمایی گفت: برای اولین بار مسابقات کارگران جهان در فوتبال ساحلی در ایتالیا برگزار شد و کارگران پرتلاش فولاد هرمزگان موفق شدند با اقتدار پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورند. .
محمد کارگران با اشاره به اینکه شرکت فولاد هرمزگان در سال های اخیر برای حمایت از کارگری و برنامه ریزی ورزش حرفه ای وارد بحث شده است، گفت: در بحث کارگری، شرکت فولاد هرمزگان دارای 18 تیم فعال است که در اکثر حوزه ها در امام می گویم. سطح ملی
وی با بیان اینکه با استفاده از رهنمودهای کارگران شرکت فولاد هرمزگان در فوتبال ساحلی توانستیم به سربلندی دست یابیم، افزود: تمامی میادین نوساز خواهند بود.
کارگران با اشاره به فعالیت شرکت فولاد هرمزگان در ورزش حرفه ای تصریح کرد: در رشته فوتبال 15 تیم آقایان و بانوان در رده های سنی مختلف، در فوتسال و 3 تیم در فوتبال ساحلی داریم.
وی با بیان اینکه تیم فولاد هرمزگان کاندیدای جدی برای حضور در لیگ دوم لیگ برتر فوتبال کشور است، افزود: به زودی تیم جوانان فولاد هرمزگان در رشته فوتبال ساحلی به عنوان قهرمان ایران راهی جام جهانی پرتغال می شود. “
کارگران در پایان از حمایت مدیریت فولاد هرمزگان از ورزش کارگری و حرفه ای تشکر کردند.
لازم به ذکر است در پایان با اهدای لوح سپاس از عملکرد کادرفنی و فوتبالیست ها بر روی شن کارگران فولاد هرمزگان مورد ارزیابی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید  2300 پروژه اشتغال زایی داخلی و کوچک در هرمزگان در حال اجرا است

دیدگاهتان را بنویسید