شایسته سالاری با تکیه بر توان داخلی سایپا دستور کار تیم مدیریتی جدید استبه گزارش شمانیوز ، علیمردان عظیمی در مراسم معارفه مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: حلق آویز شدن.

عظیمی با اشاره به تجربه خود در گروه خودروسازی سایپا، از بروکراسی و اجرای بلندمدت تصمیمات در ساختارها انتقاد کرد و افزود: زمانی که به تیم مدیریتی زیرمجموعه اعتماد می کنید، تغییر برخی روندها و فرآیندها در این حوزه ضروری است. «آنها باید قدرت عمل داشته باشند تا توسعه و پیشرفت کنند.

وی افزود: برخی واحدهای پرسنلی توسعه یافته و صعب العبور هستند و از چابکی لازم برخوردار نیستند، در حالی که واحدهای پشتیبانی و تولیدی گاهی برای تامین نیروی کار مورد نیاز دچار مشکل می شوند، بنابراین در این زمینه بازنگری و اصلاح ساختار ضروری است و ما داریم. یک رویکرد.

رئیس جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا با قدردانی از زحمات مهندس سلیمانی مدیرکل سابق و آقایان رستگار و شیخ زاده اعضای سابق هیات مدیره گفت: برای ما الزام آور است.

عظیمی در پایان با اشاره به این سوال که «بعد از شهدا چه کردیم؟» آنها را نزد ما آوردند و امروز لازم است در پرتو این امنیت و آسایش برای پاسداری از خون آنها تلاش بیشتری کنیم.

سیپانیوز

بیشتر بخوانید  آیا اروپا پیشنهادی جدید برای لغو تحریم ها ارائه می دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید