مجله گردشگری

پربازدیدترین‌ها
لینک های مفید

سوخت گیری با کارت از صبح فردا امکان پذیر می‌شود | ۱۲۰ جایگاه باقی مانده است

به قلم زود نیوز
به قلم زود نیوز
سرفصل‌های مقاله


سوخت گیری با کارت از صبح فردا امکان پذیر می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده نفتی گفت: تاکنون ۴۰۰۰ جایگاه وارد مدار شده اند و در تلاش هستیم تا ساعات آینده شرایطی را فراهم کنیم تا مردم با استفاده از کار سوخت خود بتوانند فرایند سوخت گیری را انجام دهند.

به گزارش «انتخاب»؛ جلیل سالاری در گفت و گویی تلویزیونی، با اشاره به وضعیت جایگاه های سوخت، اظهار کرد: با تلاش های صورت گرفته ۴۰۰۰ جایگاه فعال شده و ۱۲۰ جایگاه باقی مانده که در مناطق بین استان ها هستند و این جایگاه ها نیز امشب فعال می شود.

به نوشته ایسنا، وی افزود: از اینکه این اختلال ایجاد شده به نیابت از همکارانم عذرخواهی می کنم و امیدوارم با تلاشی که تا فردا صبح صورت می گیرد مسیر کارت سوخت را نیز فراهم کنیم و مردم بتوانند از مسیر سهمیه نیز سوخت گیری را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده نفتی در ادامه گفت: با توجه به تجاربی که  همکاران دارند نیروهای فنی و مهندسی را در کلیه مناطق فعال کردیم و ظرفیت تمام بخش ها را به کارگرفته ایم تا بتوانیم این چالش را برطرف کنیم و مردم بتوانند طبق روال عادی از طریق کارت سوخت تا ساعات آینده سوخت گیری کنند.

به گفته سالاری این کار به صورت پایلوت در دو جایگاه تهران انجام شد و امروز مردم سوختگیری را مشاهده کردند و ارتباط با سیستم را برقرار کردیم.

بیشتر بخوانید  خبرنگاران شهرستان دشتی تجلیل شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید.
نظرتون رو بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *