سقوط سنگین قیمت خودرو در واپسین روزهای مرداد

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش قیمت خودروهای پراید، پژو، دنا و ساینا در بازار است.

به گزارش وقت صبح و به نقل از خبرآنلاین؛ بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت‌ها است؛ در بین خودروهای پراید موجود در بازار پراید ۱۱۱ از ۲۰۴ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲۰۳ میلیون تومان رسیده است.

مدل ۱۳۱ آن نیز در این مدت یک میلیون تومان ارزان شده است و ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۱ آن نیز از ۱۸۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۱۷۸ میلیون تومان رسیده است. و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و ۱۷۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای پژو نیز این کاهش قیمت‌ها مشهود است. به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۸۲ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲۷۸ میلیون تومان رسیده است. و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است. و ۲۸۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

و مدل ۱۴۰۱ آن نیز از ۲۹۹ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۲۹۸ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز از ۶۲۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۶۰۳ میلیون تومان رسیده است. و پژو پارس مدل ۱۴۰۱ نیز از ۳۷۴ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۶۹ میلیون تومان رسیده است.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۴۰۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۴۰۳ میلیون تومان رسیده است. و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده است.

بیشتر بخوانید  ازدواج مجدد لعیا زنگنه غوغا کرد

دنا توربو پلاس مدل ۱۴۰۰ نیز از ۴۷۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۴۶۸ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای ساینا نیز ساینا دنده‌ای مدل ۱۳۹۹ از ۱۹۰ میلیون تومان امروز به ۱۸۹ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

 

قیمت روز خودرو 30 مرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید