سحر قریشی و مهدی طارمی در قطر – ایران چطور


مصاحبه سحر کوریشی درباره فیلم عروسی مهدی طارمی سحر قریشی با مهدی طارمی سحر قریشی و تتلو مهدی طارمی و همسرش سحر قریشی در استخر عکس سحر کوریشی در کنار مهدی طارمی سحر کوریشی و همسرش مهدی قطری کورسی و همسرش مهدی کریمی

فیلم لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی در قطر جنجالی شده است

دست در دست هم سحر کوریشی و مهدی طارمی با واکنش های زیادی در قطر مواجه شده اند اما آیا این ویدئو صحت دارد؟

این صفحه را از طریق دکمه واتس اپ برای دوستان خود ارسال کنید

انتشار فیلم در فضای مجازی

ویدئوی کوتاهی از راه رفتن یک ستاره فوتبال و یک سینما دست در دست یکی از بازارهای ساحلی قطر که در فضای مجازی پخش شد، در درجه اول تاییدی بر خبری است که چند ماه پیش Sportske novosti نوشت؛ یک لژیونر ایرانی شاغل در قطر از مسئولان باشگاه خود خواسته است تا برای یکی از بازیگران زن سینمای ایران که وی را نامزد خود معرفی کرده ویزای اقامت قطر دریافت کنند.

در آن زمان برخی رسانه ها مدعی شدند که این موضوع صحت ندارد و رابطه این دو ستاره به هیچ وجه جدی نیست و همچنین با انتقال ستاره فوتبال به قطر، رابطه آنها قطع شده است.

در همان زمان نوشتیم که این دو ستاره با هم ازدواج کرده و زندگی مشترک خود را در خارج از ایران آغاز خواهند کرد. اکنون نیز برخی رسانه های مجازی این فیلم کوتاه را به موضوعی فاجعه بار تبدیل کرده اند. دو ستاره می خواهند با هم زندگی کنند، آیا مشکلی دارید؟

بیشتر بخوانید  عکس جوانی سعید پورصمیمی | پور صمیمی معاون خانه سینما کتایون ریاحی – ایران چطور

یکی از دوستان نزدیک این ستاره فوتبال گفت: از مردم التماس می کنم که کاری به زندگی خصوصی ستاره های محبوب نداشته باشند. «آنها هیچ کاری خلاف شرع و عرف انجام ندادند.

11 دیدگاه دربارهٔ «سحر قریشی و مهدی طارمی در قطر – ایران چطور;

دیدگاهتان را بنویسید