سایت ثبت‌نام یارانه‌ جدید | نحوه ثبت نام برای دریافت یارانه جدیدآنچه دیگران می خوانند:

دولت در سال جدید با حذف ارزهای ترجیحی برای یارانه جدید وجود دارد پرداخت یارانه جدید به تازگی آغاز شده و به هر یک از مشمولان یارانه جدید 400 هزار تومان پرداخت شده است. یارانه جدید به گفته برخی از نمایندگان به صورت کارت دعوت پرداخت می شود و در زیر به آخرین اخبار یارانه جدید می پردازیم.

مرتضی موتورچی، مدیرکل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از زمان اجرای طرح اصلاح یارانه ها، سامانه حمایتی وزارت رفاه اجتماعی چندین بار به روز و بهبود یافته و پهنای باند آن افزایش یافته است. چندین بار.” همچنین تغییراتی در این سیستم برای سهولت کار افراد ایجاد شده است.

موتورچی افزود: مشکل اینجاست که حدود هشت میلیون نفر باقی مانده اند که از ابتدا یارانه دریافت نکرده اند یا سرپرست خانوار در سال های گذشته از یارانه انصراف داده است، بنابراین بچه ها قادر به دریافت یارانه نیستند و ممکن است نتوانند یارانه دریافت کنند. در بین متقاضیان پس از تشکیل خانواده…”یا فرزندانی که به دنیا آمده اند به دلیل امتناع پدر خانواده از دریافت یارانه رها شده اند.


بیشتر بخوانید  مهلت دو ماهه سازمان بازرسی برای حل مشکلات صنعتی در گناباد + فیلم - اخبار از خراسان رضوی - اخبار استانهای تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید