زمان پخش، بازیگران و خلاصه داستان


راز ناتمام یک مجموعه تلویزیونی درجه الف به کارگردانی مشترک امین امانی و علی امانی و تهیه کنندگی امین امانی است. این فیلم از ابتدای آگوست 2019 وارد پیش تولید شد و در پایان پاییز طبق برنامه با مجموعه کاملی از بازیگران و عوامل پشت دوربین جلوی دوربین رفت.

بیشتر لوکیشن های این سریال در تهران و شهر سینمای غزالی قرار دارد و قسمت هایی از کار نیز در ترکیه فیلمبرداری شده است.

در اولین گزارش رسانه ها از این سریال اعلام کردند که این سریال درباره زندگی شهید باهنر از بدو تولد تا شهادت توسط سازمان مجاهدین کشور خواهد بود. این سریال مسئولیت های او در شورای اسلامی، تبلیغ دین و همچنین سخنرانی ها و زندانی شدن شهید باهنر را نشان می دهد.

فردی که وزیر آموزش و پرورش و نخست وزیر کشور بود اما هیچ کار بزرگی درباره او ساخته نشد. اما تلویزیون تصمیم گرفت با تحقیق و نگارش فیلمنامه و در نهایت با جمعی از کارشناسان این مجموعه تلویزیونی را تولید کند. مکان در تهران و خارج از کشور.

داستان یک سریال مخفی ناتمام

«معمایی ناتمام» نوشته سید جلال الدین دری با موضوع روایت زندگی دکتر محمد جواد بهنر به فراز و نشیب های این شهید گرانقدر و حوادث سال های پس از جنگ و نفوذ دشمنان در ارکان قدرت در زمان حال

این سریال با موضوعات تاریخی و سیاسی در دو فاز گذشته و حال تولید و در نیمه اول سال آینده از اولین شبکه تلویزیونی خواهد بود


سریال مخفی ناتمام چند قسمت است؟ به گفته سازندگان این سریال، راز ناتمام ۲۶ قسمت و هر قسمت ۴۰ دقیقه خواهد بود.

بیشتر بخوانید  اس ام اس ضد رنگ سری سوم

بازیگران سریال مخفی ناتمام

لیست بازیگران Unfinished Secret به زودی کامل می شود. این در حالی است که بازیگر نقش شهید باهنر در سریال راز نطامم فرهاد جم و رامین راست می شود


سریال مخفی ناتمام

تصویر زیر مربوط به رونمایی از اولین تست گریم یکی از شخصیت های اصلی این پروژه در نقش شهید دکتر سید محمد بهشتی با گریم محسن درسنجه است.


بازیگران سریال مخفی ناتمام

دیگر شخصیت های سریال نیز به زودی معرفی می شوند که همگی مربوط به چهره های مطرح سیاسی دهه 50 و 60 و ترکیب آنها هستند.

کارگردان سریال شهید بهنار گفت: بازیگر نقش لیدر سریال راز نسامام هنوز انتخاب نشده است اما با جدیت پیگیر گریم هستیم زیرا رهبرمان آیت الله شهید حضور خواهند داشت. بهشتی، شهید رجایی و خجت الاسلام هاشمی رفسنجانی به عنوان اعضای حزب جمهوری در سریال. ما هم به این فکر می‌کردیم که برای آنها بازی کنیم.»


رامین روستاد در نقش رفسنجانی

راستاد گریم راما در راز ناتمام


سریال مخفی ناتمام

عوامل اصلی این پروژه که به سفارش معاونت امور استان ها و مرکز کرمان تولید شد، تهیه کننده: امین امانی، کارگردانان: امین امانی، علی امانی، نویسنده: سیدجلال الدین دری، مشاور فیلمنامه: رحمان سیفی آزاد، مدیر تولید: سعید شرفی کیا، مدیر برنامه ریزی: محمد شریفی، دستیار اول کارگردان: حمیدرضا الیاسی، طراح گریم: محسن درسنج، طراح صحنه و لباس: رامین غفوری و مشاور رسانه ای: امین اعتمادی مجد.


زمان پخش سریال مخفی ناتمام : پخش «راز نطامم» همزمان با آغاز هفته دولت و هشتم شهریور از شبکه یک سیما آغاز می شود.

یکی از کارگردانان سریال در خصوص جزییات این سریال گفت: صحنه انفجار نخست وزیری را داریم و بیشتر به مقوله مدیریت شهید بهنار در دوره نخست وزیری و آن اتفاقات می رویم. 6 ماه فیلمبرداری خواهیم داشت تا بتوانیم سریال را تیرماه 1400 پخش کنیم.

بیشتر بخوانید  اولین باری که با شورلت کلرادو 2015 رانندگی کردم


تیزر سریال مخفی ناتمام

زمان پخش، داستان و بازیگران سریال بیران

سریال Cold Fire: Airtime، Story و Cast of Cold Fire Series

بازیگران سریال Cold Blooded، زمان پخش و خط داستانی Cold Blooded


دیدگاهتان را بنویسید