رویداد «بررسی ابزارهای سئو» از لنز ایرانسل پخش می‌شودآنچه دیگران می خوانند:

این رویداد با نام «Trend Time» با حضور فعالان حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ و با هدف بررسی ابزارهای ایرانی و خارجی در حوزه سئو برگزار می شود.

رویداد Trend Time، جمعه 26 خرداد 1401 از ساعت 15 آغاز می شود و علاقه مندان می توانند آن را به صورت زنده از تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل تماشا کنند.

کاربران لنز ایرانسل می توانند این برنامه را به صورت رایگان و بدون نیاز به خرید اشتراک با نرخ کامل اینترنت تماشا کنند.

Lance، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران است که کاربران می توانند در هر زمان و مکان به صورت رایگان آن را دانلود کنند، مجموعه ای از جدیدترین فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی (همگام با زیرنویس فارسی)، پخش زنده، پخش زنده از مسابقات ورزشی (زنده فوتبال، شبکه 3 و 3 زنده)، پادکست ها، کتاب های صوتی، موسیقی و آلبوم های جدید و … دسترسی از طریق تلفن همراه یا در منزل از طریق تلویزیون.

از جمله ویژگی های اپلیکیشن لنز می توان به دسترسی به مجموعه بزرگی از فیلم ها، سریال ها، آلبوم های موسیقی و مستندهای ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه های تلویزیونی، مسابقات و برنامه های ورزشی و فرهنگی، امکان ضبط خودکار برنامه های زنده تلویزیونی در برنامه های از پیش تعیین شده برنامه هایی که از شبکه های مختلف تلویزیون پخش می شوند، امکان تماشای برنامه ها در قسمت آرشیو تا هفت روز پس از پخش زنده، امکان افزودن برنامه های مورد علاقه کاربران به “مورد علاقه”. “فهرست و دسترسی آسان تر به آنها.

بیشتر بخوانید  داستان تسنیم درباره امامزاده هایی که به سپری برای مردم روستا تبدیل شده اند + تصاویر - کرمان نیوز

روابط عمومی ایرانسل


دیدگاهتان را بنویسید