دوست داشتم در کودکی، اسلام را مطالعه و به فرایض این دین عمل کنم


به گزارش مجله خبر نگار، بلا حدید می گوید از اینکه پس از طلاق والدینش اجازه نداشت در یک «فرهنگ اسلامی» بزرگ شود ناراحت است.

مادر بلا، یولاندا، او را از خانواده فلسطینی‌اش جدا کرد و به کالیفرنیا برد، جایی که به خاطر میراث عربی‌اش مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

بلا حدید ناراحتی خود را از محروم شدن از فرصت بزرگ شدن در یک “فرهنگ اسلامی” با پدر فلسطینی خود، محمد حدید، آشکار کرد و گفت که وقتی مادرش یولاندا او را به دنبال طلاق به کالیفرنیا منتقل کرد، از خانواده پدرش جدا شد. پدرش..

این مدل 25 ساله که نام اصلی او ایزابلا خیر حدید است، دختر یولاندا حدید، سوپر مدل هلندی و ستاره سابق واقعیت و محمد حدید، تاجر املاک فلسطینی است. او در واشنگتن متولد شد و چهار سال اول زندگی خود را با اقوام فلسطینی گذراند.

اما پس از جدایی والدینش، وقتی بلا چهار ساله بود، او و خواهر و برادرش، جی جی و انور، به همراه مادرشان به سانتا باربارا، کالیفرنیا نقل مکان کردند.

بلا حدید: زمانی که کودک بودم می خواستم اسلام را مطالعه کنم و از احکام این دین پیروی کنم

ستاره نیمه فلسطینی در مصاحبه ای جدید با مجله GK توضیح داد که هوس می کند تا تاریخچه خانواده پدرش را کشف کند.

بلا حدید: زمانی که کودک بودم می خواستم اسلام را مطالعه کنم و از احکام این دین پیروی کنم

او می گفت در کودکی دوست داشتم اسلام را بیاموزم و احکام این دین را رعایت کنم، اما این فرصت به او داده نشد.

بلا افزود که در مدرسه او اغلب تنها دختر عرب کلاس خود بود و مرتباً به دلایل نژادی مورد آزار و اذیت قرار می گرفت و این باعث می شد که او احساس “غمگینی و تنهایی” کند.

بیشتر بخوانید  فیلمی عجیب از لحظه سرقت آیفون یک ساختمان پنج طبقه در اهواز

بلا گفت: «من با طرف فلسطینی خانواده‌ام در واشنگتن بودم و وقتی به کالیفرنیا نقل مکان کردیم، من را بیرون کشیدند و از آنها جدا کردند.

دوست داشتم وقتی بزرگ شدم هر روز پیش پدرم باشم [اسلام]درس بخوانم و واقعاً بتوانم به تعهداتم عمل کنم و در کل بتوانم در فرهنگ اسلامی زندگی کنم، اما چنین چیزی به من داده نشد».

بلا حدید: زمانی که کودک بودم می خواستم اسلام را مطالعه کنم و از احکام این دین پیروی کنم

او از بزرگ شدن در سانتا باربارا، جایی که او را با نام‌های نژادپرستانه خطاب می‌کردند، اضافه کرد: “من برای مدت طولانی آن بخش از وجودم را از دست دادم و این مرا واقعاً غمگین و تنها کرد.”

بلا اولین فیلم خود را در فیلم Hulu ‘رامی’ خواهد ساخت و اکنون فاش کرده است که این نقش تمایل او را برای پذیرش و قدردانی از میراثی که پس از طلاق والدینش از او دریغ شده بود، دوباره برانگیخته است.

بلا در ادامه گفت که در حین فیلمبرداری این سریال وقتی همکارانش با تی شرت «فلسطین آزاد» او را غافلگیر کردند، اشک ریخت.

بلا حدید: زمانی که کودک بودم می خواستم اسلام را مطالعه کنم و از احکام این دین پیروی کنم

بلا افزود: “من نمی توانستم احساساتم را کنترل کنم.” از زمانی که بزرگ شدم و عرب بودم، این اولین بار بود که با افراد همفکرم بودم و می توانستم خودم را ببینم.»

او افزود که دوستی او با ستاره سریال، رامی یوسف، به او کمک کرد تا در کشف ایمان خود احساس راحتی بیشتری کند.

بلا حدید که اخیراً نظرات خود را در مورد پدر و میهن خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است، در تظاهرات حامی فلسطین در ماه مه در نیویورک شرکت کرد.

بیشتر بخوانید  انفجار هولناک در اصفهان / یک نگهبان زنده زنده سوخت /عکس -

بلا قبلاً اعتراف کرده بود که در ۱۴ سالگی از عمل بینی پشیمان شده است و به Vogue گفت: «ای کاش بینی اجدادم را حفظ می‌کردم. “فکر می کنم به آن عادت کنم و دوستش داشته باشم.”

بلا در ادامه خاطرنشان کرد که انتقاد از ظاهر او باعث شد که او احساس کند لیاقت سوپرمدل شدن را ندارد.

<п>اعلامیه از کودکی دوست داشتم اسلام را مطالعه کنم و احکام این دین را رعایت کنم اولین بار در ظاهر شد خبر سریع.

دیدگاهتان را بنویسید