دلیل دستگیری شاخ مجازی سحر تبار توسط سپاه + فیلم


سپاه سحر تبار را دستگیر کرد

دلیل دستگیری سحر تبار چیست؟

تشویق کننده: فاطمه خ. سحر تبار که با اعمال متعدد زیبایی و آرایش زننده و خلاف موازین سعی در جذب فالوور به حساب اینستاگرام خود داشت، پس از ارسال چندین پیام عمومی به سامانه ارشاد دادگاه و درخواست دنبال کردن، به دستور دادگاه اداری استان تهران بازداشت شد. بالا -بالا

علت دستگیری این هنجارشکن ترویج خشونت، تحصیل مال نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، اشاعه فسق و تحریک جوانان به فساد است.

سحر آک دستگیر شد + جزئیات

سحر تبار معروف به عروس مرده ایرانی در اینستاگرام چندین هزار دنبال کننده دارد

دستگیری صحرا تبار

سحر تبار کیست؟

سحر تبار متولد 3 اسفند 1376 در تهران است. عجیب است که شاید این چهره ها و عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط سحر تبار چندان جذاب نباشد، اما عجیب اینکه برخی علاقه مند به حضور، دنبال کردن، تقلید یا … در فضای مجازی هستند.

در نتیجه، پس از به اشتراک گذاشتن عکس‌های چهره‌های متفاوت و ترسناک سحر تبار، در مدت کوتاهی توانسته همسفر شود (یعنی همدم، یعنی افرادی که لزوماً مخالف یا علاقه‌مند به شخصی هستند و علاقه‌مندند از طریق افراد مختلف درباره او بیاموزند. اتفاقات صفحه اینستاگرام شخصی است)، مطالب زیادی را برای صفحه اینستاگرام خود جمع آوری کرد و پس از ماجرای جهانبخت، سوژه ای جدید برای همیشه فعال بودن در فضای مجازی.

اما فعالیت سحر تبار با عنوان عروس مردگان و توضیحاتی از این دست از چشم رسانه های خارجی پنهان نماند: «دلیل نرسیدن به هدف نامیدن عروس مرده و فعالیت در اینستاگرام با یک ظاهر زامبی مانند.”

بیشتر بخوانید  ماجرای جالب رفاقت شهاب حسینی و پژمان بازغی


دیدگاهتان را بنویسید