دبیر یک حزب قوی ایرانی در کردستان معرفی شد


دبیرکل حزب ایرانیان کاوی گفت: تقریباً 147 حزب ملی با نام ها و اهداف مختلف در ایران معرفی شده اند اما تاکنون شاهد اقدام این احزاب در سطح سیاسی نبوده ایم.
وی با تاکید بر اینکه قصد تخریب هیچ حزب و شخصیتی نداریم، افزود: از دولت سیزدهم انتظار بیشتری داشتیم زیرا باید از نیروهای بالقوه، نخبه و تحصیلکرده همه اقوام در پست های رهبری و سازمانی بیشتر استفاده می شد.

نادی گفت: متأسفانه اکثر احزاب در زمان انتخابات در میدان حضور دارند اما پس از آن شاهد فعالیت و عملکردی از آنها نیستیم زیرا حزب باید برنامه ها و اهداف از پیش تعیین شده ای را با توجه به مشکلات مردم ترسیم کند. و سپس وارد میدان شوید

دبیرکل حزب ایرانی قوی گفت: حزب باید از دل مردم زاده شود و به نظر همه اقوام احترام بگذارد، اقلیم کردستان در حال توسعه دارای پتانسیل ویژه نیروی انسانی قوی و کارآمد و همچنین خدای خاص است. . – منابع در نظر گرفته شده برای رشد و توسعه. اقتصاد کشور نیازمند فعالیت حرفه ای است.

دیار احمدی دبیر حزب ایران قوی در استان کردستان نیز گفت: اهداف و راهبرد حزب ایران قوی صرف نظر از ماهیت سیاسی آن حزبی مردمی و غیرحزبی است که به دستور مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب و فریضه مقدس جهاد است، در نظر داریم از سیاسیون و مسئولان استانی دعوت کنیم تا بیشتر به محورهای مردمی فکر کنند، پل ارتباطی و سکویی برای صدای مردم در جلسات باشند. . تا مشکلاتشان حل شود.

احمدی بیان کرد: کردستان پتانسیل های مهمی مانند نیروی انسانی، کشاورزی، صنعت و… دارد که تاکنون مغفول مانده و روند آن جامعه جوان ما را ناامید کرده است. لذا با همکاری مردم و مطالبات متقابل در یک حزب قوی ایرانی قصد داریم فعالیتی صادقانه داشته باشیم و صدای مردم باشیم.
وی با اشاره به اینکه کردستان بعد از انقلاب بسیار مورد توجه قرار گرفت، افزود: سیاستمداران و اکثر مدیران برای تحقق منافع خود در کردستان به مردم مشاغل کوتاه مدت و بسیاری از وعده های بدون عملکرد دادند. و این دغدغه بزرگی برای مردمی است که همواره در خط مقدم برنامه های سیاسی و اجتماعی کشور و انقلاب بوده اند.
احمدی در پایان گفت: به عنوان دبیر یک حزب قوی ایرانی در کردستان با هدف مطالبات منصفانه و تحقق یکی از مولفه های مهم گام دوم انقلاب به میدان آمدم و انتظار همکاری دارم. و درک متقابل همشهریانم.

بیشتر بخوانید  دستگیری باند سارقان موتورسیکلت در اهواز + فیلم

<п>پست دبیر یک حزب قوی ایرانی در کردستان معرفی شد اولین بار در ظاهر شد خبر سریع.

دیدگاهتان را بنویسید