دبیر یک حزب قوی ایرانی در کردستان معرفی شددبیرکل حزب ایرانیان قوی گفت: تقریباً 147 حزب ملی با نام ها و اهداف مختلف در ایران معرفی شده اند، اما تاکنون آن طور که باید شاهد فعالیت این احزاب در سطح سیاسی نبوده ایم.
وی با تاکید بر اینکه قصد تخریب هیچ حزب و شخصیتی نداریم، افزود: از دولت سیزدهم انتظار بیشتری داشتیم چرا که باید از نیروهای بالقوه و نخبه و تحصیلکرده همه اقوام در پست های رهبری و تشکیلاتی بیشتر استفاده می شد.

نادی گفت: متأسفانه اکثر احزاب در زمان انتخابات در میدان حضور دارند اما پس از آن شاهد هیچ گونه فعالیت و عملکردی از آنها نیستیم زیرا حزب باید برنامه ها و اهداف از پیش تعیین شده ای را با توجه به مشکلات مردم ترسیم کند. ” و سپس وارد میدان شوید

دبیرکل حزب ایرانی قوی گفت: حزب باید از دل مردم زاده شود و به نظر همه اقوام احترام بگذارد، منطقه در حال توسعه کردستان دارای پتانسیل ویژه نیروی انسانی قوی و کارآمد و همچنین خداوند خاص است. -منابع در نظر گرفته شده در جهت رشد و توسعه است. اقتصاد کشور نیازمند فعالیت حرفه ای است.

دیار احمدی دبیر حزب ایران قوی در استان کردستان نیز گفت: اهداف و راهبرد حزب ایران قوی فارغ از ماهیت سیاسی آن حزبی مردمی و غیرحزبی است که به دستور مقام معظم رهبری در در گام دوم انقلاب و فریضه مقدس جهاد، در نظر داریم با دعوت از اهالی سیاسی و مسئولان استانی، محورهای مردم را به تفکر بیشتر دعوت کنیم، در جلسات، پل ارتباطی و بستری برای صدای مردم باشد. تا مشکلاتشان حل شود.

بیشتر بخوانید  آینده هیدروژنی صنعت فولاد جهان

احمدی بیان کرد: کردستان پتانسیل های مهمی از جمله نیروی انسانی، کشاورزی، صنعت و… دارد که تاکنون مغفول مانده و روند آن جامعه جوان ما را ناامید و ناامید کرده است. از این رو با همکاری مردم و مطالبات دوجانبه در یک حزب قوی ایرانی قصد داریم فعالیتی صادقانه داشته باشیم و صدای مردم باشیم.
وی با اشاره به اینکه کردستان بعد از انقلاب بسیار مورد توجه قرار گرفت افزود: سیاستمداران و اکثر مدیران برای تحقق منافع خود در کردستان مشاغل کوتاه مدت و وعده های بسیاری بدون عملکرد به مردم دادند. و این دغدغه بزرگی برای مردمی است که همیشه در خط مقدم برنامه های سیاسی و اجتماعی کشور و انقلاب بوده اند.
احمدی در پایان گفت: به عنوان دبیر یک حزب قوی ایرانی در کردستان با هدف مطالبات منصفانه و تحقق یکی از مولفه های مهم گام دوم انقلاب به میدان آمدم و انتظار همکاری دارم. و درک متقابل همشهریانم.

دیدگاهتان را بنویسید