خودروهای ناقص سایت مرکزی ایران خودرو صفر شدکیانوش پورمجیب با بیان اینکه سایت تولید ایران خودرو در تبریز در حال حاضر در حال تکمیل و تجاری سازی خودروهای ناقص است، اظهار داشت: در روزهای آینده خودروهای ناقص در گروه صنعتی ایران خودرو پایان خواهد یافت.

به گفته وی، 6 مردادماه تعداد خودروهای موجود در محل ایران خودرو تهران به صفر رسید، این در حالی است که سال گذشته در همین روز 32 هزار و 457 خودروی معیوب در پارکینگ های اصلی و فرعی این محل تولید انبار شده بود.

پورمجیب با اعلام اینکه تعداد خودروهای سمند ناقص در سایت تبریز به صفر رسیده است، گفت: در حال حاضر سورن تنها محصولی است که کمبود قطعه دارد و با تکمیل آن در سایت تبریز، نقطه پایان قرار می گیرد. خودروی ناقص در گروه صنعتی ایران خودرو.

وی افزود: در بهمن ماه سال گذشته 82 هزار و 500 خودروی معیوب در پارکینگ های ایران خودرو پارک شده بود که اکنون 89 درصد کاهش یافته است.

پورمجیب از رشد 43 درصدی تولید خودروهای کامل تا به امروز در گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد و گفت: از ابتدای سال تا 6 مردادماه 229 هزار و 88 دستگاه خودرو کامل نسبت به مدت مشابه سال گذشته تولید شد. تعداد تولید کامل 160 206 دستگاه بود.

وی افزود: در همین مدت با 37 درصد افزایش برای 219 هزار و 713 خودرو سند صادر شد و تحویل خودرو به مشتریان رشد 27 درصدی را به ثبت رساند.

به گزارش پورمجیب، از ابتدای سال جاری تا 6 مردادماه 225 هزار و 832 دستگاه تحویل مشتریان شد.

بیشتر بخوانید  چیوآوا ورونا رسما ورشکست شد / پایان حضور "خرهای پرنده" در فوتبال حرفه ای ایتالیا - اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم

Ecopress

دیدگاهتان را بنویسید