خبر مهم برای کسانی که اصلا یارانه نگرفته‌اند l جزییات یارانه


وی افزود: از سوی دیگر تعداد کمی از کسانی که یارانه حقوقی دریافت نمی کنند، در بررسی اخیر پایگاه اجتماعی ایران که در فروردین ماه امسال انجام شد، ممکن است از دهک نهم به دهک دهم منتقل شده باشند.

وی همچنین گفت: همانطور که رئیس جمهور اعلام کرد فرصت اعتراض در سامانه حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی https://hemaiat.mcls.gov.ir/fak/fak.html و مردم فراهم شده است. می تواند در طول زمان با این سیستم تماس بگیرد.

این مقام مسئول که با افرادی که اصلا یارانه دریافت نکرده اند آشنا است، گفت: همچنین سامانه سازمان هدفمندی یارانه ها به نشانی https://www.hadafmandi.ir/ به زودی در دسترس عموم قرار می گیرد تا کسانی که یارانه دریافت نکرده‌اند می‌توانند درخواست خود را برای درج در یارانه بگیران ثبت کنند. «در صورت تایید درخواست و داشتن شرایط لازم، یارانه دو مرحله‌ای به آنها پرداخت می‌شود.

این مقام مسئول گفت: کل مبلغ یارانه معیشت به 72 میلیون ایرانی پرداخت شده است، اما سیستم های داخلی بانک ها متفاوت است و به مرور زمان برای مشتریان پیامک ارسال می شود.

وی افزود: منابع پرداخت یارانه های روزانه از سوی سازمان برنامه و بودجه تامین شد که از سوی رئیس این سازمان اعلام می شود، اما آمار کلی این است که برای 23 میلیون خانوار یارانه مادام العمر پرداخت شده است.

بیشتر بخوانید  حاشیه بازی پرسپولیس و گل گهر خشم و حرکات عجیب گلمحمدی توسط سرمربی اختلاف نظر آگهی سرخ ها / کنعانیان با داور

دیدگاهتان را بنویسید