خبر فوری هشدار جدی سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان و مستمری بگیران


روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: بار دیگر از بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی توجه داشته باشند که هرگونه تماس تلفنی یا مراجعه حضوری توسط افراد یا نمایندگان شرکت به عنوان همکاران بیمه اجتماعی و درخواست وجه برای ارائه هرگونه نوع خدمات قطعا یک کلاهبرداری است و این سازمان هرگز آن را انجام نخواهد داد.

با وجود هشدارهای مکرر سازمان تامین اجتماعی و تاکید بر اینکه هیچ گاه تماسی از سوی این سازمان برای دریافت وجه نخواهد شد، متاسفانه هر از گاهی شاهد فریب برخی مستمری بگیران و بیمه شدگان هستیم.

به گزارش دلگرامو به نقل از مهر، روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: بار دیگر از بیمه شدگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی درخواست می شود توجه داشته باشند هرگونه تماس تلفنی یا مراجعه حضوری افراد یا نمایندگان شرکت با عنوان کارمند SO Druzhenje. خانه به در و درخواست پول برای ارائه هر خدمتی قطعا کلاهبرداری است و هرگز توسط این سازمان انجام نخواهد شد.

یادآور می‌شویم از اسفندماه سال گذشته دفترچه سلامت کاغذی تامین اجتماعی صادر نمی‌شود و بیمه شدگان و مستمری بگیران می‌توانند با ارائه کارت ملی در تمامی مراکز درمانی خدمات لازم را دریافت کنند و نیازی به ارائه نیست. هر کارت پس ادعای گرفتن کارت با نام های مختلف برای دریافت خدمات قطعا اخاذی است و ربطی به سازمان تامین اجتماعی ندارد.

بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در صورت مواجهه با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری مردم برای دریافت وجه. این موضوع را به پلیس و مراجع قضایی اطلاع دهید و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مرکز روابط عمومی سو با شماره تلفن 1420 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید  زمان کوپن کالاهای اساسی اعلام شد!


دیدگاهتان را بنویسید