خبر داغ احسان علیخانی از عصرجدید l آیا احسان علیخانی ازدواج کرده است


عصر جدید

علیخانی در قسمت دوم برنامه از داوران خواست تا روی صحنه دوره جدید بروند و از آنجایی که داوران «دوران جدید» در فصل دوم تغییری نکردند، به شوخی با تغییرات اساسی در عرصه نمایش پرداختند. داوری

اولین شرکت کننده یک خانواده سبز بود که رژیم غذایی بسیار سالمی با طناب و ساخت و سازهای ورزشی دارند که داوران با عملکرد آنها موافقت کردند نکته جالب در مورد این خانواده نحوه زندگی آنهاست که مادر خانواده در مورد آن صحبت کرد.

احسان علیخانی متولد 15 آبان 1361 در تهران است. احسان علیخانی دو خواهر و یک برادر دارد و آخرین فرزند خانواده است. مادر احسانا علیخانی یک پرستار بازنشسته است. احسان علیخانی اولین بار در یک برنامه تلویزیونی پسرانه ایرانی به عنوان مجری ظاهر شد. احسان علیخانی مجرد است و تاکنون خبری از ازدواج او منتشر نشده است.
به تازگی شایعاتی در شبکه های اجتماعی مبنی بر رابطه احسن علیخانی با زنی که دندانپزشک است منتشر شده است.

احسان علیخانی و مهران مدیری در دوره جدید
احسان علیخانی در آخرین برنامه «دورهمی» بحث تغییر داوران «عصر جدید» را مطرح کرد و گفت: به نظر شما خوب نیست که آقای مدیری قاضی برنامه باشد. در این فصل باید با داوران «عصر جدید» خداحافظی کنیم و به نظرم بزرگان تلویزیون باید روی آن صندلی ها بنشینند. شما هم مانند شما و خانم مرضیه برومند استعدادهای زیادی را کشف کرده اید و امروز در عرصه هنر سرآمد هستند. آقای مدیری احساس می کنم جای شماست حتی اگر من نباشم و شما محکوم به استعدادیابی هستید.

بیشتر بخوانید  142 بیمار جدید کرونر در کرمانشاه شناسایی شدند

مهران مدیری در پاسخ به این صحبت ها گفت: با افتخار.

امین حیایی از ساخت سریال جدید دوره جدید خبر داد و گفت: پخش آن در نوروز مشخص نیست و هنوز زمان دقیق پخش سریال جدید اعلام نشده است و باید دید چگونه می شود. روند کار پیش خواهد رفت.

وی همچنین درباره انتخاب داوران سری جدید گفت: هنوز ترکیب نهایی نهایی نشده و به زودی فراخوان شرکت منتشر خواهد شد.

حاجایی همچنین دلیل غیبت احسان علیکانی را در نشست خبری فیلم «آخرین برف» در چهلمین جشنواره فیلم فجر اعلام کرد و گفت که مشغول ساخت سریال جدیدی از یک دوره جدید است.

بیوگرافی احسان علیخانی:
نام: احسان

نام خانوادگی: علیخانی

تاریخ تولد: 1361/8/15

محل تولد: تهران

مکان: تهران، خیابان هروی

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران

متاهل: مجرد

احسان علیخانی

احسان علیخانی

زندگی شخصی احسانا علیخانی
احسان علیخانی متولد 15 آبان 1358 در تهران و ساکن خیابان هروی، فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران، دارای دو خواهر و یک برادر و آخرین فرزند خانواده است.

مادرش یک پرستار بازنشسته است و می گوید او بهترین دوست اوست. او در دوران تحصیل شیطان بود و مدیر مدرسه برای کنترل شیطنت او را به عنوان ناظر اداره منصوب کرد. در دوران دبیرستان یک سال در تیم جوانان پرسپولیس و یک سال در سایپا بازی کرد و به دلیل 3 شکستگی پا دیگر نتوانست در زمین چمن بازی کند و به فوتسال و تنیس رفت.

او جشن ها و جشن های مدرسه را در دبیرستان و نمایش های تئاتر ترتیب می داد. در سال 1379 با رتبه 770 در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه تهران ثبت نام کرد.

بیشتر بخوانید  امروز شروع پیش فروش 5 محصول خودرویی ایران

با تماشای اجرای جواد یحیوی به این اجرا علاقه مند شد.او اولین برنامه زنده خود را در سال 1380 اجرا کرد و اجرای «صبح آمد» و «ماه عسل» را اجرا کرد. در سال 1360 به عنوان کارگردان مقاله وارد شبکه اول شد و در سال 1361 به طور اتفاقی مقابل دوربین قرار گرفت و شروع به اجرا کرد.

احسان علیخانی در ویژه برنامه سال
احسان علیخانی ویژه برنامه تحویل سال ۹۴ با عنوان «بهار نارنج» را روی آنتن شبکه سوم سیما برد که در آن احسان علیخانی میزبان مشاهیر عرصه هنر و ورزش بود.

احسان علیخانی همانند سال های گذشته با ویژه برنامه ماه عسل مهمان شبکه سوم سیما و خانه مخاطب بود. ماه عسل 94 با تغییر دکور و همچنین نحوه دعوت از مهمان نوید جذابیت و تازگی بیشتری را در مجموعه برنامه های ماه عسل می دهد.

ماه عسل نام برنامه زنده ای است که هر روز در ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش می شد. پیش از رمضان 1391 احسان علیخانی تهیه کنندگی و اجرای این برنامه را بر عهده داشت که حتی در سال 87 نیز فرزاد حسنی مجری این برنامه بود اما در سال 91 تهیه کننده این برنامه مجید یوسفی و مجری این برنامه علی ضیا هستند. موضوع این برنامه اجتماعی است. مهمانان این برنامه می توانند از هر قشری اعم از: معلولان، شاعران، نخبگان و … باشند. در سال 92 اجرای این برنامه دوباره به احسان علیخانی سپرده شد و در سال 93 نیز تکرار شد.

احسان علیخانی

اجرا و برنامه نویسی توسط احسان علیخانی:
عصر جدید “مجری و تهیه کننده برنامه” (شبکه 3)

بیشتر بخوانید  هدف وزیر امور خارجه ژاپن از تهران چیست؟

عصر جدید “مدیر برنامه و تهیه کننده” (ویژه برنامه سال تحویل 1398 شبکه 3)

بهار نارنج “مجری و تهیه کننده” (ویژه برنامه تحویل سال 1397 شبکه 3)

تهیه کننده فیلم (بدون تاریخ، بدون امضا) – 2016

ماه عسل (1386 تا 1387 تا 1388 تا 1390 تا 1392 تا 1393 تا 1394 تا 1395 تا 1396 تا 1397)

احسان + علیخانی (3)

طراح، تهیه کننده و مجری برنامه ماه عسل (ویژه برنامه ماه مبارک رمضان شبکه سه) 1392 , 1393 , 1394 (1395 (1396 (1397)

سه ستاره “مجری و تهیه کننده برنامه” (ویژه برنامه انتخاب بهترین های تلویزیون 1394 , 1395 , 1396 از نگاه مردم )

سه ستاره (1393)

سازنده و مجری ویژه برنامه تحویل شبکه سه از سال 1387 تا 1398.

پشت صحنه (1392 91 1392)

بهار نارنج (ویژه برنامه تحویل سال 1394)

دو نیمه یک سیب (1390 x 1391 x 1392)

جزر و مد (1385 h 1385)

صبح آمده (1383)

صبح بخیر ایران

Ironi Bois (تابستان 2004)

قله های غرور

باشگاه مهرورزان

سازنده برنامه محرمانه – عطر بارون – مثل هیچ کس – نور زیاد – به خاطر داشته باشید

مدیر المپیاد فیزیک المپیاد اسناد شیخ بهایی در اصفهان

به کارگردانی فصل دوم جشن سالگرد شبکه سه

کارگردانی 2 دوره جشن قهرمانان

دیدگاهتان را بنویسید