حمله بی سابقه حسین کلانی به حذف پرسپولیس از آسیا|شما در حدی نیستید که بخواهید راستگویی و دروغ گویی را ترویج کنید+عکسآنچه دیگران می خوانند:

بر اساس گزارش ها اخبار شما: حسین کلانی پیشکسوت فوتبال ایران صبح شنبه در جریان حذف تیم ملی فوتبال بانوان برای جام ملت های آسیا گفت: این اتفاق جدیدی برای فوتبال ماست. حالا این تیم نماینده بانوان ما در آسیاست. کشور ما در شرایطی است که این موضوعات مطرح نیست. وقتی بازیکنان ما به این رویداد می روند، همه دنیا نماینده آن هستند و امیدوارم برخی از افراد کوته فکر که به فوتبال بانوان توجهی ندارند متوجه مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد، شوند. زنان ما در کشور بسیار درخشان بودند و این را می توان در 8 سال جنگ تحمیلی به خوبی مشاهده کرد. در بیماری عروق کرونر قلب، پرستاران ما فداکاری های زیادی کرده اند، اما نادیده گرفته می شوند و ما نباید با کوته فکری خود از آنها غافل شویم. آنها زندگی ما را تکمیل می کنند و از همه برتر هستند. این رویداد می تواند گامی مثبت برای قدردانی بیشتر زنان ما باشد. در سن ما زنان هستند که می توانند به ما کمک کنند.

وی ادامه داد: زمانی که در آمریکا زندگی می کنم متوجه می شوم که در اکثر موسسات و دانشگاه های آمریکایی از افراد و محققان ایرانی استفاده می شود. باعث افتخار ماست و آنها به یاد نمی آورند. مریم میرزاخانی استثناء ذکر شده بود، اما مانند میرزاخانی بسیارند. نقش زنان ما در مددکاری اجتماعی بسیار مهم است. کسانی که این موضوع را درک نمی کنند نباید به خانم ها تکلیف بدهند. زنان خدمتگزار خانواده هستند.

بیشتر بخوانید  ویدئو / گل‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران

کلانی در خصوص حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا گفت: اگر این دو تیم حذف نشوند، فیفا فوتبال ما را تعلیق می کند. الان افرادی هستند که صادقانه و با افتخار می گویند تیم های ما به این دلیل نمی توانند رقابت کنند. وقتی در جنگ شرکت می کنید، دشمن خود را شکست می دهید. الان با دنیا در حال جنگیم اما حالا راستش باید دو تیم میلیونی طرفدار را حذف کنیم؟ خیلی در اشتباهی که حق با تو بود! شما در مقامی نیستید که حق و باطل را تبلیغ کنید. ما می دانیم که برخی از این افراد چه کسانی هستند، اما نمی توانیم بگوییم.

پیشکسوت فوتبالیست پرسپولیس درباره انتخاب مدیرعامل جدید این باشگاه گفت: من به سادگی گفتم که او را تایید نمی کنم، چون کارنامه او زیاد نیست. مدیرعامل پرسپولیس باید فردی با سابقه باشد. از وزیر خواستم بیوگرافی خود را فاش کند. من ممکن است اشتباه کنم، اما او با من مخالفت می کند. مسائل تکمیلی و مسائل باشگاهی در اولویت زندگی من است و هیچ وقت نمی ترسم.


دیدگاهتان را بنویسید