حمایت بیمه رازی از هیئت‌های عزاداری حسینیشهرزاد شهیدی مدیرعامل بیمه رازی که در چهل و ششمین روز سه شنبه های پاسخگویی میهمان این شرکت بود، گفت: بیمه رازی در سال های گذشته در ایام محرم بیمه مسئولیت هیئت های مذهبی را به هموطنان معرفی کرده است اما امسال با توجه به درخواست های انجام شده. به شرکت بیمه بیمه مسئولیت هیئت های مذهبی رازی با خدمات به روز به این شرکت معرفی شد، در اولین گام با همکاری بنیاد دعبل خزاعی بیش از 200 هیئت مذهبی تحت پوشش بیمه مسئولیت هیئت های مذهبی قرار گرفتند. ایام محرم و صفر.

وی با اشاره به اینکه این بیمه نامه دارای شش طرح بیمه ای است، خاطرنشان کرد: بیمه رازی طی چند روز گذشته بیمه نامه ایام محرم الحرام 1401 را از طریق پیامک به تمامی هیئت های مذهبی معرفی کرده است، از تخفیف 25 درصدی بهره مند شوید. این شش طرح با توجه به شرایط کمیته شما.

شهیدی تصریح کرد: انواع حوادث احتمالی مانند سقوط داربست، آتش سوزی و غیره. تحت پوشش بیمه مسئولیت بیمه رازی در ایام محرم هستند.

مدیر بیمه مسئولیت بیمه رازی با بیان اینکه شعبه رازی بیمه سمنان دارای خط اختصاصی برای پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی هیئت ها در بیمه نامه مسئولیت هیئت های مذهبی است. وی یادآور شد: هیئت ها امکان خرید بیمه نامه مسئولیت خارج از قرارداد بیمه رازی با بنیاد خزاعی را دارند اما دیگر شامل تخفیف 25 درصدی نخواهد بود.

وی در خصوص بیمه دوچرخه نیز گفت: در پاییز سال گذشته بیمه دوچرخه به شبکه فروش اعلام شد، اما با توجه به اینکه میزان استفاده از دوچرخه در نیمه دوم سال کاهش می یابد، این بیمه آن طور که مورد استقبال قرار نگرفت. باید باشد، اما در سال جدید پس از بررسی نیازها، امکانات جدیدی مانند پوشش سرقت دوچرخه به این بیمه نامه اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید  پیام مدیرعامل شرکت نفت ایرانول به مناسبت روز خبرنگار- اخبار بازار تسنیم

شهیدی در پاسخ به سوال نماینده شبکه فروش تاکید کرد: فرم های پیشنهادی بیمه مسئولیت بویژه بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارگران به روز شده است.

مدیر بیمه مسئولیت رازی افزود: پیش از این پوشش کارفرمایی برای عوامل اجرایی، پیمانکاران و افراد فعال در پروژه ها برداشته شد و همه افراد می توانند از بیمه مسئولیت استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، در پایان این نشست دکتر ناصرالدین اسلامی فرد مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی به مدعوین با اهدای لوح درخت به نشانه مسئولیت اجتماعی اعطا کرد.

روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی

دیدگاهتان را بنویسید