حضور جنجالی راغب در رستوران سرآشپز معروف ترکیه ای بوراک!


بوراک در سال 1994 در هاتای ترکیه به دنیا آمد. یعنی بوراک فقط 25 سال سن دارد. وضعیت مالی خانواده او نسبتاً متوسط ​​بود. از 13 سالگی برای کار به استانبول رفت و در روزهای کاری در یک کارگاه نساجی مشغول به کار شد. درآمد خود را پس انداز کرد و از شانزده سالگی شروع به کار کرد و عشق آشپزی را از خانواده و اجدادش به ارث برده بود.


بوراک

بوراک در سال 2011 به همراه پدر و چهار برادرش مغازه کوچکی با ظرفیت 15 نفر اجاره کردند و نام آن را Hatai medeniietler sofrası گذاشتند. شهر هاتای 150 وعده غذایی و 24 غذای جانبی دارد که از جمله کباب های بسیار پرطرفدار، تست مرغ و گوشت در نمک کایا است. بیشتر غذاهای بوراکس برنج یا به شکل غذا هستند.


هالک

رستوران های بوراک چندین شعبه دارند اما شعبه ای که خود بوراک جوان در آن قرار دارد اتلر است. این رستوران روبروی مرکز خرید متروسیتی استانبول واقع شده است.


بوراک و راغب

راغب علامه زاده 7 ژوئن 1962 خواننده، ترانه سرا و چهره تلویزیونی لبنانی است. او در سال 1980 در سن 18 سالگی با حضور در یک برنامه تلویزیونی محبوب وارد دنیای موسیقی شد.


بوراک

او در سال 2011 ویدیویی برای آهنگ «آنت ایا غالی» با خواننده و مدل لبنانی-ایرانی لیگا یوسف منتشر کرد. حمداله علی السلام یکی از ماندگارترین آثار اوست.


بیشتر بخوانید  بیوگرافی و نقاشی های جدید امین ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید