جسد سومین کودک غرق شده در بندر سیراف پیدا شدبه گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، رئیس جمعیت هلال احمر واحد کنگان گفت: با تلاش این گروه پس از 48 ساعت امروز پنجشنبه ساعت 17:08 جسد سومین کودک غرق شده از داخل محوطه بیرون کشیده شد. آب پشت موج شکن سیراف

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان کنگان، عبدالحسین طاهری روز پنجشنبه افزود: جسد این کودک هفت ساله به بیمارستان امام خمینی کنگان منتقل شد.

وی افزود: به دلیل شرایط نامساعد جوی جسد سومین کودک هفت ساله ناپدید شد.

طاهری ادامه داد: بعدازظهر سه شنبه 20 اردیبهشت ساعت 19:40 سه کودک در خروجی بندر سیراف مشغول شنا و بازی بودند که به دلیل شرایط بد جوی غرق شدند.

وی افزود: بلافاصله تیم امداد و نجات هلال احمر به محل حادثه اعزام شد و اهالی محل دو کودک 9 ساله را که حالشان وخیم بود از آب بیرون کشیده و به درمانگاه سیراف شهرستان منتقل کردند اما تلاش دو ساعته برای احیا، کادر پزشکی ناموفق بود و قربانیان جان خود را از دست دادند.» آنها گم شدند.

وی ادامه داد: شنا در منطقه ممنوعه، شرایط نامساعد جوی، شنا بدون اطلاع از عمق و مهارت ناکافی شنا از مهمترین دلایل غرق شدگی است که می طلبد شهروندان به توصیه ها و هشدارها توجه کافی داشته باشند تا شاهد چنین مواردی باشند. حوادث غم انگیز. «ما خانواده نیستیم.

بیشتر بخوانید  جزئیات یک سرقت بزرگ خانوادگی / 25 تن شمش به سرقت رفت!

دیدگاهتان را بنویسید