جسد تکه تکه شده زن 50 ساله در تهران کشف شدبه گزارش سلام نو به نقل از رکنا، تبهکاران به محض رسیدن به منزل مورد نظر به توالت رفتند. بدن مثله شده آنها با زنی 50 ساله مواجه شدند که به قتل رسیده بود.

به این ترتیب تحقیقات جنایی توسط بازپرس پرونده آغاز و در بررسی های به عمل آمده مشخص شد مقتول به دلیل وسواس و اختلافات دیگر توسط همسرش کشته شده و پس از اجرای این عمل مجرمانه، عامل جنایت مثله کرده است. بدن اعضای بدن توسط چاقوی آشپزخانه آسیب دیده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد قاتل پس از کشتن همسرش و مثله کردن جسد او از محل جنایت به مکان نامعلومی متواری شد و پسر مقتول با مراجعه به خانه با مشاهده جسد مثله شده مادرش موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کرد.

تحقیق برای آشکار شدن ابعاد پنهان پرونده محمدجواد شفیعی; بازپرس ویژه قتل در اداره پنجم دادسرای جرایم جنایی در حال انجام است و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری عامل جنایت وارد عمل شدند.کشف جسد مثله شده یک زن. در حمام منزلی در غرب تهران توسط فرزندش به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش شد.

با اعلام این خبر محمدجواد شفیعی بازپرس ویژه قتل بازپرس شعبه پنجم دادسرای جرایم جنایی و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات مقدماتی را آغاز کردند.

بیشتر بخوانید  چین: اجرای کامل و م ofثر شورای آژانس بین المللی انرژی هسته ای تنها راه حل برای مسئله هسته ای ایران است

دیدگاهتان را بنویسید