مجله گردشگری

راهنمای سفر به جای جای ایران
کیش
مشهد
بندر عباس
تبریز
قشم
ارومیه
اصفهان
بوشهر
هرمز
خدمات علی بابا

توضیح جهاد در حوزه جمعیت لازم است!

به قلمF6t6VXGPck
به قلمF6t6VXGPck

سرفصل‌های مقاله


به گزارش سلام نو به نقل از صراف، دکتر کمال حیدری معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز (یکشنبه 18 مرداد) در گردهمایی سراسری مدیران و کارشناسان حوزه جوانان. جمعیت و سلامت خانواده دانشگاه علوم پزشکی ایران در مرکز همایش های هتل قلب تهران با بیان اینکه جوانی جمعیت مقوله ای ملی است، آینده کشور را به جوانان مرتبط دانست. جمعیت

وی افزود: کشوری موفق و پویا است که اقتصاد، فرهنگ و مراکز علمی آینده آن در دستان نسل جوان است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر جوان بودن جمعیت گفت: مقام معظم رهبری بیش از 45 بار به جوانی جمعیت اشاره کردند و قانون جوانی جمعیت تصویب شد. با تلاش زیاد و همه نهادها باید اجرا شود تا اجرا شود. آن را امتحان کنید

لزوم گسترش جهاد طباین به حوزه جمعیتی

وی با اشاره به تشکیل مرکز ملی حمایت از خانواده و جوانان به ریاست وزیر بهداشت گفت: وزارت بهداشت مصمم است وظایف خود را در حوزه حمایت از خانواده و جوانان به نحو احسن انجام دهد. “”

حیدری افزود: موضوع جمعیت تنها در صلاحیت وزارت بهداشت نیست، بلکه با توجه به سیاست تعدیل جمعیت در گذشته و معکوس شدن آن و نقش نیروهای بهداشت و درمان در آن مسیر، باید عزم خود را جزم کنیم. با تولد فرزندان و رشد نسل ها.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، وی افزود: باید با تبیین ضرورت جوان سازی جمعیت جهادی شروع کنیم و معتقدیم ابتدا باید جابه جایی همکاران در حوزه سلامت را توجیه کنیم. این جهت با قدرت و تلاش بیشتر.

بیشتر بخوانید  زمان اعلام لیست برندگان مزایده خودرو‌های خارجی مشخص شد

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: موضوع جوانی جمعیت نیازمند حرکت علمی و خلاقانه است و همه ما مسئول هستیم و نمی توانیم سطحی و شعاری کار کنیم بلکه باید جهادی کار کنیم.

<п>اعلامیه باید جهاد در حوزه جمعیت را تبیین کرد! اولین بار در ظاهر شد خبر سریع.

اشتراک گذاری
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *