تفاهم نامه ایرانسل و اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با محوریت سامانه ارتباط بی سیم تاکسی ها


به گزارش سلام نو به نقل از روابط عمومی ایرانسل، مراسم تبادل تفاهم نامه و رونمایی از سامانه ارتباط بی سیم تاکسی امروز پنجشنبه 24 مرداد 1401 با حضور دکتر مرتضی زمانی مدیرعامل شهرسازی برگزار شد. . انجمن تاکسیرانی کشور و محسن یوسف پور، مدیرعامل راهکار مدیریت رویدادهای ایرانسل سی و نهمین مجمع عمومی سالانه انجمن تاکسیرانی کشور را برگزار کردند. در این تفاهم نامه موضوعاتی مانند اعلام تمایل طرفین برای مشارکت در بازاریابی، اجرای پروژه، توسعه محصول و زیرساخت، تجاری سازی فناوری و سرمایه گذاری در حوزه خدمات ارتباط بی سیم و سایر حوزه های مرتبط مورد علاقه طرفین مورد بحث و بررسی قرار گرفت. و تایید شد.. آدرس

راهکارهای سازمانی ایرانسل با توجه به پتانسیل ارائه خدمات به سازمان ها و صنایع مختلف و حمایت از آنها در راستای توانمندسازی، اهدافی همچون پیاده سازی ارتباطات چندرسانه ای در سامانه تاکسیرانی شهری کشور در تمامی شهرها و مشارکت در اجرای چند رسانه ای. ارتباطات مبتنی بر شبکه انتقال داده، که به کاربران امکان می دهد تماس صوتی یک طرفه، انتقال تصویر، انتقال پیام یا انتقال فایل بین خود در داخل یک شبکه تلفن همراه (3G، 4G/LTE، 5G)، شخص به فرد یا شخص به شخص شخص بودن . گروه و مستقیماً این توافق را دنبال کرد.

یکی از مهمترین خدمات و خدمات اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران که بر اساس این تفاهم نامه در اختیار انجمن تاکسیرانی شهری کشور قرار می گیرد، سامانه بی سیم ایرانسل «وکه» است. Wakeh یک پلت فرم ارتباطی برای مکالمه ناهمزمان و بدون تماس بین فرستنده و گیرنده است که به کاربران امکان می دهد با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ای برای صدا یا چند رسانه ای (فیلم، عکس و پیام) مستقیماً با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
با استفاده از این راهکار، تماس ها بدون معطلی و در شبکه امن ایرانسل انجام می شود و پیام ها به سرعت رد و بدل می شوند. از طریق تجهیزات اختصاصی (دستگاه های بی سیم) می توان از این سرویس برای مکالمات یک به یک و یک به گروهی استفاده کرد. امنیت و سرعت بالای تماس های بدون شماره گیری، Vake را به راه حلی ایده آل برای کاربرانی تبدیل می کند که به سرعت، امنیت، تمرکز و ثبات در ارتباطات صوتی و چند رسانه ای خود نیاز دارند. این راه حل می تواند در طیف گسترده ای از عملیات در زمینه لجستیک، حمل و نقل، امنیت و حفاظت و در مکان هایی مانند مجتمع های تجاری، فرودگاه ها، راه آهن، بنادر، پارکینگ های عمومی، فروشگاه های بزرگ، هتل ها و غیره استفاده شود.

بیشتر بخوانید  این دختر پرتغالی دیوانه‌وار عاشق مهدی طارمی است! / عکس -

اعلامیه تفاهم نامه ایرانسل و اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با تمرکز بر سیستم ارتباط بی سیم تاکسی ها اولین بار در ظاهر شد خبر سریع.

<п>اعلامیه تفاهم نامه ایرانسل و اتحادیه شرکت های تاکسیرانی شهری کشور با محوریت سامانه ارتباط تاکسی بی سیم اولین بار در ظاهر شد خبر سریع.

دیدگاهتان را بنویسید