تصویب افزایش سرمایه 60 درصدی در مجمع عمومی فوق العاده بیمه اتکایی امینمجمع فوق العاده این شرکت روز چهارشنبه 21 مردادماه با حضور بیش از 81 درصد از سهامداران به منظور افزایش سرمایه برگزار شد. بر اساس صدور مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان اوراق بهادار، افزایش سرمایه 60 درصدی نیازهای موجود سهامداران، سهم نقدی و ذخیره سرمایه توسط سهامداران تصویب شد.

بر اساس این گزارش، این جلسه با حضور موسی رضایی نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل به ریاست خسرو حقیقی پناه رئیس هیئت مدیره بیمه اتکایی امین برگزار شد. لازم به ذکر است نمایندگانی از بازرس قانونی، بورس و اوراق بهادار شخصا حضور داشتند و در جلسه آنلاین نماینده بیمه مرکزی نیز حضور داشتند.

در مجمع فوق‌العاده امین بیمه‌نامه افزایش سرمایه این شرکت از مبلغ 5000 میلیارد ریال به 8000 میلیارد ریال از محل مطالبات موجود سهامداران، سهم پولی و ذخایر سرمایه تصویب شد.

لازم به ذکر است مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد و امکان حضور مجازی سهامداران از طریق دسترسی همزمان به پایگاه اطلاع رسانی شرکت

روابط عمومی بیمه اتکایی آمین

بیشتر بخوانید  3 میلیارد دلار ورودی 3.5 میلیارد دلار سپرده گذاری شده است

دیدگاهتان را بنویسید