تصمیم خانواده جکتا جمالی برای شکایت از فدراسیون وزنه برداریبه گزارش سلام نو، ایران ورزشی نوشت: خانواده ایکت یامالی به خصوص پدر و خواهرش با توجه به اینکه مسئولان فدراسیون از رئیس تا دبیر و نایب رئیس و… حاضر به پاسخ درست و دقیق نیستند. و برای کاهش خانواده قصد شکایت دارند.

پدر جکتا می گوید: هر بار که با آقای مرادی و بیرانوند تماس گرفتم جواب درستی که ما را از وضعیت دخترم متقاعد کند، ندادند. ما نمی دانیم چه اتفاقی برای جکت افتاده است و هیچ مقامی مسئول نیست و نمی دانیم چه کنیم.

وی ادامه داد: قسم خوردم که در این شرایط اسفبار اجازه ندهم به تنهایی در وزنه برداری شرکت کنم اما وقتی اصرار علی مرادی، خود جکته و کادرفنی تیم را برای اعزام دخترم به جام جهانی دیدم، راضی شدم. . اما من این را نمی دانستم آنها از اعتمادی که به آنها کردم مراقبت می کنند. من و طایفه ام که از طایفه بزرگ ایل بختیاری هستیم، روز شنبه به تهران می آییم تا ببینیم چه بر سر دخترم آمده است. در این مورد همه کسانی که در جام جهانی یونان از مراقبت از فرزندم غافل شدند مقصر هستند.

خواهر جکتا جمالی هم در این باره حرف های جالبی برای گفتن دارد: «جکتا قول داده بود دست پر به عروسی من که قرار بود بعد از بازگشت از جام جهانی یونان برگزار شود، برگردد. ما در اصل با هم برای عروسی آماده می شدیم. البته او پس از پایان بازی بسیار ناراحت بود و از بی توجهی مربیان در پشت صحنه و کم تجربگی آنها در خواندن جدول مسابقات گلایه داشت. او به من گفت: همه چیز را به مربیانم بگو. سپس 15 ثانیه قبل از مسابقه گفتند و من به تخته بدنه سرد رفتم و نتوانستم وزنم را کنترل کنم.

بیشتر بخوانید  صدور بیش از 1.3 میلیون تعرفه ریاست جمهوری در استان کرمان / شمارش ادامه دارد - کرمان نیوز - اخبار استانهای تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید