تأسیس دبیرخانه اولین جشنواره ملی “تجربه مشاوره موفق” در مازندرانایسنا / مازندران معاون پرورشی و فرهنگی مازندران از راه اندازی دبیرخانه در نخستین جشنواره ملی “مشاوره موفق” در مازندران خبر داد.

محمد شعبانی با اشاره به اینکه مدارس و مشاوران اصلی یکی از ارزشمندترین نقش ها را دارند و متناسب با وظایف خود و البته با مراقبت انسانی خود بالاترین خدمات را ارائه می دهند ، اظهار داشت: در این زمینه برای کمک به این کار عجله دارند. دانش آموزان به روشی کاملاً انسانی و خداپسندانه.

وی افزود: جشنواره ملی تجربه مشاوره موفق به دنبال جمع آوری گنجینه عظیمی از تجربه مشاوران محترم و ارتباطات ارزشمند است و با انتشار آن ، منجر به اجرای این یافته های ارزشمند می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش مازندران بر لزوم توجه و استفاده از خدمات راهنمایی و مشاوره ای در تمام سطوح و مقاطع تحصیلی برای ارتقا health سلامت روان و رشد و شکوفایی استعدادها ، توانایی ها و در نهایت تسهیل فرآیند یادگیری برای منابع افراد ویژه تأکید می کند. . ، صبور ، امیدوار و مداوم و اظهار داشت: بنابراین به روز رسانی و ارتقا the دانش و تجربه مشاوران و اعضای متخصص هسته ها و مراکز مشاوره از اولویت های مهم و ضروری وزارت آموزش و پرورش محسوب می شود.
شعبانی ادامه داد: برگزاری جلسات ، جشنواره ها ، کنفرانس های علمی و ثبت تجربه موفق همکاران از جمله راه های تحقق این امر است. بنابراین ، برگزاری یک جشنواره ملی تجربه موفق مشاوران آموزش و پرورش و ثبت و تدوین این تجربه به منظور گسترش رهنمودها و خدمات مشاوره ای برای ما.
وی اسناد و مدارک و دسترسی به ذخایر تجربی همه مشاوران مدارس و مراکز مشاوره را به عنوان مراکز مشاوره و مشاوران مراکز مشاوره ذکر کرد و گفت: «فضایی برای تأمل و تبادل تجربه بین مشاوران و بهبود کیفیت خدمات راهنمایی و مشاوره ایجاد کنید.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تولید آثار و تدوین بهترین تجربه مشاوره و به اشتراک گذاری آن در سراسر کشور و سرانجام استفاده از نتایج بهترین تجربه در مدارس و سیستم آموزشی از دیگر اهداف این جشنواره است.
شعبانی با اشاره به اینکه تمام اطلاعات لازم در سبک جشنواره ذکر شده است ، اظهار داشت: مخاطبان این جشنواره متشکل از مشاوران مدارس و اعضای متخصص هسته ها و مراکز مشاوره ، پیوندهای هسته های مشاوره (در مدارس بدون مشاور) هستند.

بیشتر بخوانید  نماینده اروپا: ایالات متحده در تلاش است تا اتحادیه اروپا را بیشتر وابسته کند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی مازندران ، وی با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال 31 مرداد 1400 است ، تأکید کرد: تجربه همکاران باید از طریق ثبت نام به صورت الکترونیکی ثبت شود
https://maztarbiati.digisurvey.net/1pib و برای محافظت از اسرار دانش آموزان از یک نام مستعار استفاده کنید.

انتهای پیام

4 دیدگاه دربارهٔ «تأسیس دبیرخانه اولین جشنواره ملی “تجربه مشاوره موفق” در مازندران»

  • با سلام
   با توجه به تمدید ارسال تجارب موفق مشاوره‌ای تا ۱۰ شهریور متاسفانه بعدازظهر امروز دهم شهریور امکان ارسال وجود نداشت
   وسایت بسته شده بود .

   پاسخ
 1. با سلام
  با توجه به تمدید ارسال تجارب موفق مشاوره‌ای تا ۱۰ شهریور متاسفانه بعدازظهر امروز دهم شهریور امکان ارسال وجود نداشت
  وسایت بسته شده بود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید