بیمه اکمل بازنشستگان کشوری |شرایط و نحوه ثبت نام


بیمه اکمل بازنشستگان چیست

دلگرم: مدیر عامل آتیه‌ سازان حافظ، از اجرای “بیمه اکمل” برای بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد.

مهدی ریاحی‌فر در سی وهشتمین گردهمایی رؤسای کانون‌های بازنشستگان استان تهران با اشاره به اجرای موفق طرح بیمه اکمل در چند استان، گفت: در این طرح علاوه بر مزایای بیمه تکمیلی که بازنشستگان کشوری در حال حاضر از آن برخوردارند، مازاد بر سقف تعهدات فعلی، مبالغ کسر شده از هزینه پرداختی بیمه‌شده جبران می‌شود.

مزایای بیمه اکمل

وی با بیان اینکه ارائه این بسته خدمتی در جهت افزایش خدمات درمانی به بازنشستگان خواهد بود، تصریح کرد: با انعقاد قرارداد بیمه اکمل توسط دستگاه‌های مربوطه با شرکت آتیه‌سازان حافظ و پرداخت سرانه مورد توافق بین بیمه‌گر و بیمه‌گزار، بازنشستگان می‌توانند از خدمات بیمه اکمل بهره‌مند شوند.

ریاحی‌فر با اشاره به تاکیدات مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در خصوص افزایش خدمات درمانی و دسترسی آسان بازنشستگان به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها در سراسر کشور افزود: تا پایان سال جاری طرح آزمایشی تجمیع بیمه پایه سلامت و بیمه تکمیلی درمان که اجرای آن بر عهده بیمه آتیه‌سازان حافظ است، برای بازنشستگان کشوری به اجرا درخواهد آمد.

به گفته مدیر عامل بیمه آتیه‌سازان حافظ‌، بسته‌های خدمتی جدیدی با هدف تامین نیازهای درمانی بازنشستگان کشور در حوزه سلامت آماده شده است که متعاقبا به اطلاع آنها خواهد رسید.


بیشتر بخوانید  شباهت بی حد و حصر این بازیگر به مادرش / دهن همه باز مونده !
ایرانی وب

4 دیدگاه دربارهٔ «بیمه اکمل بازنشستگان کشوری |شرایط و نحوه ثبت نام;

 1. با سلام لطفا اطلاع رسانی فرمائید چکونه میتوان درشیراز از استان فارس ثبت نام بیمه اکمل مازاد بر بیمه تکمیلی نمود باتشکر

  پاسخ
 2. سلام ایا باز نشستگان ( جانباز) که بیمه تکمیلی دی را دارند می توانند عضو شوند ؟ سایر اعضای خانواده شان چه

  پاسخ
 3. سلام کلاه گشاد دیگری برسر بازنشستگان
  ازبیمه تکمیلی آتیه سازان خیری ندیدیم دو باره شر اکملش را گرفتار خواهیم شد
  فاکتوری یک میلیون تومانی پس از دو ماه ونیم دریافت شد

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید